پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P9000

پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P9000

پلاتر اپسون P9000

قابلیت : چاپ
سایز چاپ : “۴۴ اینچ
تکنولوژی چاپ: جوهرافشان
سرعت چاپ : ۴۰ متر مربع در ساعت
رزولوشن چاپ: ۱۴۴۰*۲۸۸۰ dpi
حداکثر سایز رول: (“۴۴) ۱۱۲ سانتی متر

معرفی پلاتر جوهر افشان Epson P9000

پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P9000 یکی از چاپگرهای حرفه ای عریض ساخت شرکت Epson می باشد و دارای کیفیت بسیار بالایی برای چاپ عکس های با کیفیت و ماندگاری بالا می باشد.

از این پلاتر برای چاپ کارهای عکاسی، گرافیک، طراحی، پیش چاپ، بسته بندی و نقشه استفاده می شود.

پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P9000

در مورد معرفی پلاتر جوهر افشان Epson P9000 باید گفت که این پلاتر با صفحه نمایش LCD دارای حافظه ی دستگاه پلاتر یک گیگابایت است. همچنین پلاتر اپسون P9000 دارای کاتر اتوماتیک می باشد. ا

ز کالاهای مرتبط با این پلاتر می توان به پلاتر جوهرافشان اپسون  Epson P8000 و پلاتر جوهرافشان اپسون  Epson SureColor P6000 اشاره کرد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پلاتر جوهر افشان اپسون P9000

این پلاتر اپسون P9000 با دارا بودن تفکیک رنگ بالا و ۱۱ رنگ جداکانه کیفیتی برابر با ۱۴۴۰*۲۸۸۰ dpi را چاپ می کند که حاصل این چاپ با جوهرهای اصلی ماندگاری برابر با ۲۰۰ سال برای چاپ رنگی و ۴۰۰ سال برای چاپ سیاه و سفید است.

پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P9000

از قابلیت ها و کارآیی های فنی پلاتر جوهر افشان اپسون P9000 می توان تکنولوژی هد PrecisionCore اشاره کرد. این پلاتر با قابلیت چاپ بدون حاشیه دارای حداکثر سایز چاپ ۴۴ اینچ (۱۱۲ سانتی متر) می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پلاتر رنگی Epson P9000 شامل Light Black, Light Light Black, Photo Black, Matte Black, Cyan, Light Cyan, Yellow, Vivid Magenta, Vivid Light Magenta, Orange, Green می شود.

پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P9000

در پایان باید بگوییم که از پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P9000 برای چاپ عکس هایی با کیفیت بالا استفاده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله نمایندگی فروش پلاترهای اپسون epson مراجعه کرده یا با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پلاتر جوهر افشان اپسون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *