پلاتر اپسون Epson F6200

پلاتر اپسون Epson F6200

پلاتر اپسون  F6200

قابلیت: چاپ
سایز چاپ: “۴۴ اینچ
تکنولوژی چاپ: جوهرافشان
سرعت چاپ: ۶۳ متر مربع در ساعت
رزولوشن چاپ: ۷۱۴۴۰*۷۲۰ dpi
حداکثر سایز چاپ: ۱۱۲ سانتی متر یا ۴۴ اینچ

معرفی پلاتر اپسون Epson F6200

پلاتر جوهر افشان مدل F6200 اپسون با کیفیت چاپ ۷۲۰*۱۴۴۰ dpi و وضوح چاپ بالا طراحی شده است .قیمت و خرید پلاتر جوهرافشان Epson F6200 با توجه به کیفیت بسیار بالا، عمر و دوام چاپ بسیار بالایی که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

معرفی پلاتر اپسون Epson F6200

در مورد معرفی پلاتر اپسون Epson F6200 باید گفت که این پلاتر مخصوص چاپ با جوهر سابلی میشن است و برای چاپ بنر، چاپ تبلیغاتی، چاپ ترانسفر پارچه و چاپ صنعتی مناسب می باشد.

از کالای مرتبط با آن می توان به پلاتر جوهرافشان اپسون Epson P8000، پلاتر جوهرافشان اپسون Epson SureColor P6000، پلاتر اپسون Epson SC-F7200 و پلاتر اپسون Epson Stylus pro 11880  اشاره نمود.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پلاتر اپسون ۶۲۰۰

پلاتر اپسون مدل ۶۲۰۰ دارای وزن ۸۵ کیلوگرم می باشد که می تواند در سایز ۱۱۲ سانتی متر یا ۴۴ اینچ عملیات چاپ را انجام دهد. از دیگر مزیت های پلاتر F6200 اپسون میتوان به حافظه ۴ گیگابایتی آن اشاره کرد که اطلاعات را در حافظه خود ذخیره نگه می دارد.

از قابلیت ها و کارآیی های فنی پلاتر اپسون ۶۲۰۰ می توان به هد این دستگاه که از تکنولوژی Micro Piezo TFP برابر با ۱۴۴۰*۷۲۰ DPI بهره برده است اشاره کرد.

 در پلاتر اپسون ۶۲۰۰ چاپ با جوهر سابلی میشن می باشد. هد مخصوص این سری از پلاتر ها با جوهر های سابلیمیشن طراحی شده است و کاربران این دستگاه هیچ گونه نگرانی بابت گرفتگی هد نباید داشته باشند.

کارتریج و مواد مصرفی پلاتر رنگی Epson F6200

کارتریج و مواد مصرفی پلاتر رنگی Epson F6200

 شرکت اپسون برای پلاتر رنگی اپسون F6200 برنامه ای طراحی کرده که اگر کاربران برای زمانی مشخص شده از این دستگاه استفاده نکنند این دستگاه به صورت خودکار اقدام به هد کلین و چاپ نازل می کند.

پلاتر Epson F6200 دارای یک هد چهار رنگ و به اصطلاح تک هد است و هر رنگ از جوهر این پلاتر ۱۰۰۰ سی سی حجم دارد.

کارتریج و مواد مصرفی پلاتر رنگی Epson 6200 با ۴ رنگ کارتریج کیفیت تصویر بالایی به وجود می آورد. سرعت پلاتر اپسون F6200 در هر ساعت ۶۳ متر می باشد و دارای کاتر اتوماتیک می باشد. تنها مشکل پلاتر اپسون ۶۲۰۰ نداشتن چاپ بدون حاشیه است.

پلاتر اپسون Epson F6200

در پایان باید بگوییم که پلاتر اپسون Epson F6200 دارای صفحه نمایش رنگی ۶٫۸ سانتی متری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله نمایندگی فروش پلاترهای اپسون epson مراجعه کرده یا با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پلاتر اپسون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.