پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-X898MD

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-X898MD

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-X898MD

پرینتر پزشکی سونی UP-X898MD

دقت : ۳۲۵ dpi
تکنولوژی پرینت: حرارتی مستقیم
سرعت چاپ: در حالت پرسرعت ۱٫۹ ثانیه و در حالت عادی ۳٫۳ ثانیه

معرفی پرینتر پزشکی حرارتی UP-X898MD Sony

پرینتر پزشکی حرارتی Sony UP-X898MD یک چاپگر حرارتی دیجیتال سیاه و سفید A6 با ورودی DC قدرتمند است که چاپ با سرعت و یا کیفیت بالا از تصاویر پزشکی با پایه جمع و جور و برق DC ارائه می دهد.

این پرینتر پزشکی، با طیف گسترده ای از محیط های تصویر برداری پزشکی از قبیل سیستم های اولتراسوند دیجیتال، سیستم های متحرک C و آزمایشگاه کاتتریت قلب سازگار است.

موتور چاپ حرارتی با کیفیت بالای چاپگر سونی UP-X898MD می تواند تصاویر کپی شده از عکس های گرفته شده توسط این سیستم ها را برای استفاده در سوابق بیمار و ارجاع ها نیز تهیه کند.

پرینتر پزشکی Sony UP-X898MD جانشین سونی UP-897 است که با طراحی مجدد و به روز رسانی شده ارائه شده است.

معرفی پرینتر پزشکی حرارتی UP-X898MD Sony

قابلیت ها و مشخصات فنی پرینتر پزشکی سونی UP-X898MD

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-X898MD با تکنولوژی پیشرفته، چاپ حرارتی تصاویر سیاه و سفید با رزولوشن ۳۲۵ نقطه در اینچ و سطوح خاکستری تا ۲۵۶ مرحله را امکان پذیر می کند.

پرینتر پزشکی Sony X898MD با  ابعاد ۸۸*۱۵۴*۲۴۰ میلی متر، دارای همان قابلیت یکپارچه سازی آسان و انعطاف پذیر در چرخ دستی های پزشکی است.

این پرینتر پزشکی نیاز به منبع تغذیه V24-12DC دارد که برق از طریق یک پریز برق DC از نوع کانن تامین می شود.

پرینتر پزشکی سونی UP-X898MD دارای یک پنل LCD بزرگ تر نیز هست که تنظیمات چاپگر، نوع کاغذ انتخاب شده و پیام های مشاوره را نمایش می دهد و یک حالت Auto Lock جدید مانع تغییرات غیر عمدی تنظیمات چاپ می شود.

قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر پزشکی سونی UP-X898MD

 Sony UP-X898MD مواد مصرفی پرینتر پزشکی

پرینتر حرارتی Sony UP-X898MD گزینه ی انتخاب از سه نوع رسانه با کیفیت بالا را در اختیار کاربران قرار داده است.

در پرینتر پزشکی UP-X898MD بارگذاری کاغذ سریع و آسان است. این پرینتر دارای مواد مصرفی UPP-110HG ،UPP-110S و UPP-110HD می باشد.

 Sony UP-X898MD مواد مصرفی پرینتر پزشکی

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-X898MD

در پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-X898MD داده های تصویر را می توان به طور خودکار به اندازه یک منطقه چاپ پیش تنظیم شده بزرگ کرد.

علاوه بر این، با پرینتر پزشکی UP-X898MD می توانید اطلاعات چاپی، از جمله کنتراست، روشنایی، گاما و اطلاعات دقیقه را به صورت اختیاری در بالای هر تصویر چاپ شده، اضافه کنید.

این پرینتر پزشکی امکان انتخاب اندازه چاپی از جمله نسبت صویر ۳:۴ و تصاویر ۱:۳ پانورامیک که برای برنامه های کاربردی دندان پزشکی ایده آل هستند، را فراهم می کند.

می توانید برای کسب اطلاعات بشتر و همچنین دریافت قیمت و خرید پرینتر پزشکی سونی Sony UP-X898MD از طریق شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ با ما در تماس باشید.

پرینتر پزشکی حرارتی سونی UP-X898MD Sony

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *