پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-DF550

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-DF550

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-DF550

پرینتر پزشکی سونی UP-DF550

دقت : ۳۲۰ dpi
تکنولوژی پرینت: حرارتی مستقیم
سرعت چاپ: فیلم ۱۴*۱۷ اینچ/۶۴ برگ بر ساعت
ظرفیت سینی: دارای دو سینی/ ۱۲۵ برگ در هر سینی

معرفی پرینتر پزشکی حرارتی UP-DF550 SONY

مکانیسم چاپ در پرینتر پزشکی از نوع چاپ حرارتی مستقیم می باشد UP-DF550.

معرفی پرینتر پزشکی حرارتی SONY UP-DF550 برای کاربری هایی با چاپ داده های حاصل از دستگاه های تشخیص پزشکی مانند سی تی، ام آر، دی آر و پرتو گرافی اشعه ایکس پیشنهاد می شود.

پرینتر SONY UP-DF550 دارای ابعاد تقریبی ۶۰۰*۶۸۶*۲۵۰ میلی متر و وزن تنها ۶۳ کیلوگرم است. همچنین دستگاه چاپ Sony UP-DF550 را می توان هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی قرار داد.

نصب و راه اندازی عمودی در حالتی که فضا محدود است و یا واحد باید به اتاق کنترل  CT، MRI، وسایل نقلیه، یا کشتی نظامی و غیره منتقل شود ایده آل است.

معرفی پرینتر پزشکی حرارتی UP-DF550 SONY

قابلیت ها و مشخصات فنی پرینتر پزشکی سونی UP-DF550

یکی از شاخص ترین قابلیت ها و مشخصات فنی پرینتر پزشکی سونی SONY UP-DF550 مجهز بودن به دو سینی عرضه فیلم است که هر یک ظرفیت ۱۲۵ برگه را دارند.

سینی فوقانی تنها برای فیلم های ۱۴ * ۱۷ اینچ اختصاص یافته است، در حالی که سینی پایین تر برای همه اندازه های دیگر قابل استفاده است. همچنین دارای یک سینی خروجی برای مرتب کردن فیلم های چاپی و در اندازه های مختلف است. این ویژگی باعث می شود کاربران به سرعت و به آسانی بتوانند فیلم های چاپی که نیاز دارند را پیدا کنند.

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-DF550 یک محدوده چاپ بزرگتر در حدود ۱۳٫۶ x 16.4 اینچ و با رزولوشن ۳۶۶۰ × ۵۲۳۲ پیکسل دارد. بنابرین می تواند از لبه تا لبه در صفحه افقی چاپ کند و تنها قسمت های خالی در بالا و پایین فیلم داشته باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی پرینتر پزشکی سونی UP-DF550

این پرینتر پزشکی می تواند تصاویر تشخیص پزشکی را با سرعت ۶۴ فیلم در ساعت بر روی فیلم حرارتی ۱۴ × ۱۷ اینچ (۳۵۴ × ۴۳۰ میلیمتر) چاپ کند. هنگام چاپ بر روی کوچکترین فیلم در اندازه ۸ × ۱۰ اینچ، چاپگر می تواند تا ۸۰ ورق فیلم در ساعت نیز تولید کند.

پرینتر چاپ تصاویر پزشکی UP-DF550 مجهز به دو پوشش پشتی است که به شما امکان دسترسی آسان به فیلم ها را می دهد. همچنین دارای ویژگی تنظیمات منحنی گاما برای تولید مقادیر کنتراست دقیق خاکستری نیز هست که کاربران می توانند با کمک این پرینتر منحنی گاما را به طور پیش فرض ثابت و ۱۹ منحنی گامای متغیر را ذخیره کند تا کنتراست متناسب با رنگ خاکستری را در روش های مختلف حفظ شود.

از لحظه روشن شدن تنها دو دقیقه طول می کشد تا چاپگر پزشکی ۵۵۰ UP-DF برای شروع چاپ آماده شود که در استفاده اضطراری بسیار موثر است.

 Sony UP-DF550 مواد مصرفی پرینتر پزشکی

پرینتر پزشکی UP-DF550 عملیات چاپ را بر روی فیلم هایی در اندازه های ۸*۱۰، ۱۰*۱۰ ۱۴*۱۱ و ۱۷*۱۴ اینچ به چاپ می رساند. این تنوع در اندازه فیلم پرینتر باعث می شود که برای چاپ داده های تجهیزات پزشکی متنوع ایده آل باشد.

مواد مصرفی پرینتر پزشکی سونی Sony UP-DF550 شامل فیلم های حرارتی آبی سونی UP-T517BL، UP-T514BL و UP-T510BL می باشد.

 Sony UP-DF550 مواد مصرفی پرینتر پزشکی

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-DF550

مطابق با استانداردهای ارتباطات تصویری پزشکی در سراسر جهان، پرینتر پزشکی UP-DF550 مجهز به یک رابط DICOM است که امکان اتصال آن به یک شبکه تصویربرداری بیمارستان را فراهم می کند.

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-DF550 با دو بخش کاملا جداگانه، یک بخش الکترونیک و بخش مکانیکی طراحی شده است تا مانع از انباشته شدن ذرات گرد و غبار و سایر مواد خارجی آمده از طرف خنک کننده بر روی فیلم شود.

۵۵۰UP-DF سیستم چاپی کاملا سازگار با محیط زیست است که در فرایند چاپ آن هیچ ماده مایعی وجود ندارد و پس از چاپ هیچ زباله شیمیایی تولید نمی شود.

پرینتر پزشکی سونی UP-DF550 Sony

می توانید برای کسب اطلاعات بشتر و همچنین دریافت قیمت و خرید پرینتر پزشکی سونی Sony UP-DF550 از طریق شماره 73027-021 با ما در تماس باشید.

پرینتر پزشکی سونی UP-DF550 Sony

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *