پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-D711MD

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-D711MD

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-D711MD

پرینتر پزشکی سونی UP-D711MD

دقت : ۳۰۰ dpi
تکنولوژی پرینت: حرارتی مستقیم
سرعت چاپ: در حالت پرسرعت ۵ ثانیه و در حالت عادی ۸ ثانیه

معرفی پرینتر پزشکی حرارتی UP-D711MD Sony

برای تشخیص واضح تر و سریعتر پزشکان از دستگاه تصویر برداری دیجیتال استفاده می شود که در دو نوع پرینتر پزشکی حرارتی و پرینتر پزشکی لیزری می باشد.

این دستگاه های تصویر برداری پزشکی  باعث شده اند کاربر دیگر نیازی به اتاق تاریک ( تاریکخانه)، حمل فیلم و استفاده از مواد شیمیایی خطرناک را نداشته باشد.

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-D711MD یک چاپگر پزشکی دیجیتال سیاه و سفید است که برای چاپ تصاویر پزشکی در اندازه A7 طراحی شده است.

این پرینتر پزشکی، سبک، جمع و جور و کم جا است که به راحتی با ادوات پزشکی ادغام شده و کپی های بسیار با کیفیتی را تولید می کند.

چاپگر سونی UP-D711MD با ابعاد ۱۲۵*۱۴۰*۷۰ میلی متر و وزن فقط ۱ کیلوگرم برای نصب در محیط های بالینی که در آن فضا محدود است یا به قابلیت حمل آسان نیاز است، ایده آل می باشد.

پرینتر پزشکی Sony UP-D711MD با بیش از دو دهه تجربه در چاپ پزشکی، کیفیت تصویر و صرفه اقتصادی و اطمینان را برای کاربران به وجود می آورد.

معرفی پرینتر پزشکی حرارتی UP-D711MD Sony

قابلیت ها و مشخصات فنی پرینتر پزشکی سونی UP-D711MD

فن آوری چاپ حرارتی ثابت شده سونی، اطمینان از چاپ  تک رنگ پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-D711MD و با وضوح تقریبی ۳۰۰ dpi و پردازش ۸ بیتی را برای کاربران ایجاد می کند.

پرینتر پزشکی Sony D711MD به طور مستقیم از منبغ V24-12DC و در اتصال به سیستم سونوگرافی متصل شده، تغذیه می شود و نیاز به برق اضافی را از بین می برد.

مصرف انرژی این پرینتر پزشکی درهنگام چاپ و در حالت آماده به کار بیش از ۵۰ درصد در مقایسه با مدل قبلی کاهش یافته است.

با پرینتر پزشکی سونی UP-D711MD می توانید مناسب ترین رسانه چاپ را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

قابلیت ها و مشخصات فنی پرینتر پزشکی سونی UP-D711MD

 Sony UP-D711MD مواد مصرفی پرینتر پزشکی

در پرینتر پزشکی UP-D711MD بارگذاری کاغذ سریع و آسان است. این پرینتر دارای مواد مصرفی UPP-84HG و UPP-84S می باشد.

کاغذ چاپ براق UPP-84HG کیفیت چاپ عالی نزدیک به کیفیت عکاسی می دهد. برای کاهش هزینه ها نیز می توانید از کاغذ چاپ UPP-84S استفاده کنید که کیفیت چاپ بسیار خوبی دارد.

 Sony UP-D711MD مواد مصرفی پرینتر پزشکی

پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-D711MD

برای انعطاف پذیری پرینتر پزشکی حرارتی سونی Sony UP-D711MD، طیف وسیعی از درایورهای کامپیوتر برای ویندوز XP، ویستا، ۷ و ۸ ارائه شده است.

در پرینتر پزشکی UP-D711MD برای ارجاع راحت مشخصات چاپ، تنظیمات انتخاب شده می تواند به صورت اختیاری در یک فضای خالی بر روی کاغذ نیز چاپ شود.

این پرینتر پزشکی با چندین پیشرفت عملیاتی و ارگونومی همراه بوده است ولی همچنان کم جا بوده و به راحتی با چرخ دستی های پزشکی ادغام می شود.

می توانید برای کسب اطلاعات بشتر و همچنین دریافت قیمت و خرید پرینتر پزشکی سونی Sony UP-D711MD از طریق شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ با ما در تماس باشید.

پرینتر پزشکی حرارتی سونی UP-D711MD Sony

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *