پرینتر لیزری تک کاره اپسون Epson AL-C500DTN

پرینتر لیزری تک کاره اپسون Epson AL-C500DTN

پرینتر لیزری تک کاره اپسون Epson AL-C500DTN

پرینتر اپسون AL-C500DTN

چاپ: رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۴۵ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه و سفید: ۴۵ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
مواد مصرفی: ۴ عدد Epson S050

معرفی پرینتر تک کاره لیزری Epson AL-C500DTN

 پرینتر لیزری تک کاره اپسون Epson AL-C500DTN

پرینتر C500DTN که وضوح چاپی برابر با ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi دارد، برای استفاده در سازمان ها و ادارات مناسب می باشد و از پرینترهای رنگی شرکت اپسون به مشار می رود. این دستگاه قابلیت اتصال به شبکه را دارد.

درباره معرفی پرینتر تک کاره لیزری Epson AL-C500DTN باید بگوییم اینپرینتر که دارای توان کار ماهیانه ۱۲۰۰۰۰ برگ می باشد و در میان پرینترهای هم رده خود دارای توان کار ماهیانه بسیار خوبی است.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر تک کاره لیزری رنگی اپسون AL-C500DTN

پرینتر لیزری AL-C500DTN دارای صفحه نمایش LCD می باشد. همچنین پرینتر لیزری رنگی Epson Al-C500DTN با وزن ۵۱ کیلوگرم دارای ظرفیت سینی ۱۱۰۰۰+۱۲۵۰ برگ می باشد. پرینتر لیزری رنگی Epson AL-C500DTN با سیستم عامل های Mac و Windows سازگار می باشد.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر تک کاره لیزری رنگی اپسون AL-C500DTN می توان به سرعت آن اشاره کرد که ۴۵ برگ در دقیقه می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید این پرینتر لیزری اپسون با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر رنگی لیزری اپسون AL-C500DTN

تونرهای این پرینتر اپسون Epson شامل ۴ عدد کارتریج مشکی، آبی، قرمز و زرد Epson S050 می باشد، که به دلیل داشتن کارتریج هایی با ظرفیت بسیار بالا کلیه نیازهای چاپی را با بهترین کیفیت پوشش می دهد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر رنگی لیزری اپسون AL-C500DTN قابل شارژ است ولی توصیه می شود این کارتریج ها با کارتریج های فابریک یا طرح درجه یک جایگزین شوند. برای تهیه کارتریج می توانید با شماره ۷۳۰۲۷ تماس بگیرید.

 پرینتر لیزری تک کاره اپسون Epson AL-C500DTN

پرینتر لیزری تک کاره اپسون Epson AL-C500DTN

پرینتر لیزری تک کاره اپسون Epson AL-C500DTN دارای پورت USB 2.0 است. از امکانات قابل توجه در پرینتر رنگی لیزری اپسون AL-C500DTN می توان به حافظه ی یک گیگابایتی آن اشاره کرد.  باید به این نکته اشاره کرد که این پرینتر تک کاره لیزری قابلیت چاپ دو رو را دارد.

برای مشاهده دیگر محصولات پرینتر اپسون به بخش پرینتر مراجعه کنید و همچنین برای اطلاع از قیمت پرینترهای اپسون می توانید با شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پرینتر لیزری اپسون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *