پرینتر سه کاره لیزری Samsung CLX-3305W

پرینتر سه کاره لیزری Samsung CLX-3305W

پرینتر سه کاره لیزری Samsung CLX-3305W

پرینتر سامسونگ ۳۳۰۵W
 
قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر (۳ کاره)
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۴ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۹ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:درام و تونر ۴۰۶ سامسونگ
 
 

معرفی پرینتر لیزری سامسونگ CLX-3305W

پرینترهای تولیدی کمپانی سامسونگ به طور عمومی دارای ابعاد کوچک، سرعت و دقت بالا در چاپ و توان کاری بالایی هستند. پرینتر لیزری ۳۳۰۵W سامسونگ یکی از این پرینترهای سه کاره رنگی لیزری است که بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند متون چاپی را با کیفیت فوق العاده ارائه می دهد.

درباره معرفی پرینتر لیزری سامسونگ CLX-3305W باید بگوییم که دارای قابلیت پرینت، کپی و اسکن است و مجهز به سیستم wifi و صفحه نمایش لمسی و رنگی می باشد.

پرینتر سامسونگ سی ال ایکس-3305

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره رنگی Samsung CLX-3305W

پرینتر رنگی Samsung 3305W، یک پرینتر سه کاره که هم پرینت میگیرد، هم کپی می کند و هم کار اسکن را انجام می دهد. سرعت پرینت رنگی ۴برگ در دقیقه  و سیاه سفید ۱۹ برگ در دقیقه است. رزولوشن چاپ این پرینتر ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi است که کیفیت تصویر خوبی را مخصوصا در متون چاپی ارائه می دهد.

از لحاظ قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره رنگی Samsung CLX-3305W باید گفت که توان کار ماهیانه ۲۰۰۰۰ برگ را دارا می باشد که میزان قابل توجهی است که با وجود چنین توانایی هایی این چاپگر برای مصارف اداری و سازمانی مناسب می باشد.

 کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری رنگی سامسونگ ۳۳۰۵W

پرینتر رنگی ۳۳۰۵W سامسونگ دارای کارتریج به مدل ۴۰۶ است که این کارتریج برای چاپ رنگی ۱۰۰۰برگ و برای چاپ مشکی۱۵۰۰ برگ توانایی دارد. این کارتریج را می توان شارژ کرد و یا با کارتریج طرح یا فابریک جایگزین کرد.

نکته ای که در مورد شارژ کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری رنگی سامسونگ ۳۳۰۵w وجود دارد این است که چیپ ست های آنان حتما برای دوباره فعال سازی باید ریست شوند. در خرید این پرینترها باید دقت داشت که هزینه مواد مصرفی آنان از هزینه خرید دستگاه بیشتر نشود.

 پرینتر سه کاره لیزری Samsung CLX-3305W

این پرینتر سه کاره لیزری Samsung CLX-3305W دارای صفحه نمایش LCD است که به راحتی می توان تمام اطلاعات مربوط به چاپ را مشاهده نمایید و تنها از کاغذ به سایز A4 نیز پشتیبانی می کند. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پرینتر سه کاره لیزری Samsung CLX-3305W

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *