پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw

پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw

پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw

قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (۳کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۳۱ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A3
موادمصرفی: کارتریج مشکی ۹۳A

معرفی پرینتر لیزری اچ پی M435nw

پرینتر سه کاره لیزری HP 435nw، این محصول از لحاظ کاری سه کاره بوده یعنی پرینتر، اسکن و کپی است و تنها ایرادش هم نداشتن امکان فکس می باشد اما باید بگوییم که این دستگاه از سرعت و کشش کاری بالایی برخوردا است.

در ادامه باید گفت که معرفی پرینتر لیزری اچ پی M435nw برای مصارف سازمانی و اداری اداری در صورتیکه نیازی به فکس نداشته باشند مناسبت است. هم چنین این پرینتر لیزری از صفحه نمایش LCD لمسی برخوردار می باشد.

معرفی پرینتر اچ پی 435nw

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری مشکی HP Pro M435nw

پرینتر لیزری hp 435nw، می تواند به عنوان یک پرینتر لیزری مشکی اداری روی میز کار قرار گیرد. این پرینتر مجهز به سیستم وای فای می باشد  و با سرعت۳۱ برگ در دقیقه با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi پرینت می گیرد.

پرینتر سه کاره لیزری مدل HP Pro M435nw دارای یک سینی کاغذ ۲۵۰ برگی است که برای پرینتری با این مشخصات مناسب است.

درباره دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری مشکی HP Pro M435nw لازم به ذکر است که شرایط کپی گرفتن با این دستگاه همانند شرایط پرینت گرفتن با آن است تنها با این تفاوت که در کپی گرفتن رزولوشن دستگاه  ۳۰۰ در ۳۰۰ dpi می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 435nw

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری اچ پی ۴۳۵nw

مدل کارتریج پرینتر سه کاره لیزری ۴۳۵nw، به شماره ۹۳A است و کارتریج اولیه ای که روی دستگاه وجود دارد می تواند تا حدود ۱۰۰۰ برگ را پرینت بگیرد و کارتریج های بعدی میزان بیشتری را می توانند چاپ کنند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری اچ پی ۴۳۵nw همانند دیگر پرینترهای HP همیشه در دسترس هستند و کارتریج های آنها در دو نوع طرح و فابریک وجود دارند. کارتریج های طرح تعداد کمتری را چاپ می کنند ولی از لحاظ قیمت مناسب تر هستند.

پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw

توان کاری پرینتر سه کاره لیزری HP Pro M435nw حدود ۶۵۰۰۰ برگ در ماه است که نشان دهنده توانایی و مقاومت خوب این پرینتر است. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پرینتر اچ پی ۴۳۵nw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.