پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125nw

پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125nw

پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125nw

پرینتر اچ پی M125nw

قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر (۳ کاره)
چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:کارتریج CZ183A

دارای قابلیت اتصال به شبکه و قابلیت وایرلس

معرفی پرینتر لیزری اچ پی M125nw

با پیشرفت تکنولوژی، تنوع کالاهای دیجیتال نیز افزایش پیدا کرده است، این افزایش تنوع شامل پرینترهای تک کاره و چندکاره نیز می شود.

یکی از پرینترهای جدیدی که کمپانی HP به بازار عرضه کرده است، پرینتر لیزری اچ پی مدل HP MFP M125nw است. این دستگاه علاوه بر قابلیت پرینت، می تواند کپی و اسکن نیز انجام دهد.

در ادامه بیشتر به معرفی پرینتر لیزری اچ پی M125nw می پردازیم، این پرینتر لیزری برای دفاتر کاری و مصارف خانگی نیز مناسب می باشد.

از کالاهای مرتبط با آن پرینتر چهارکاره لیزری Canon i-SENSYS MF4350D، پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4730 و پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4410 می باشد.

معرفی پرینتراچ پی 125NW

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125nw

پرینتر لیزری مشکی HP M125nw با ابعاد و وزنی متوسط می تواند به عنوان یک پرینتر لیزری مشکی اداری روی میز کار قرار گیرد. صفحه نمایش این پرینتر با کاربری آسانی که دارد مورد توجه است وبا سرعت ۲۰ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi پرینت بگیرد. این پرینتر سه کاره دارای یک سینی کاغذ ۱۵۰ برگی است که برای پرینتری با این مشخصات مناسب است.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125nw توان کاری آن حدود ۸۰۰۰ برگ در ماه است که نشان دهنده مقاومت خوب این پرینتر است. اسکنر این دستگاه نیز رزولوشنی به اندازه ۱۲۰۰ dpi دارد که با این کیفیت تصویر، سرعت اسکنی معادل ۷ برگ در دقیقه به دست می دهد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 125nw

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی اچ پی M125nw

مدل کارتریج پرینتر لیزری اچ پی ۱۲۵nw، به شماره ۱۷۳A است و کارتریج اولیه ای که روی دستگاه وجود دارد می تواند تا حدود ۱۰۰۰ برگ را پرینت بگیرد و کارتریج های بعدی میزان بیشتری را می توانند چاپ کنند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی M125nw اچ پی همیشه در دسترس هستند و کارتریج های آن در دو نوع طرح و فابریک وجود دارند. کارتریج های طرح تعداد کمتری را چاپ می کنند ولی از لحاظ قیمت مناسب تر هستند.

پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125nw

در پایان باید گفت که پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125nw با داشتن قابلیت اتصال به شبکه  داخلی و همچنین داشتن وایرلس می تواند گزینه خوبی برای استفاده د رمراکز اداری و دفتری باشد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پرینتر اچ پی ۱۲۵nw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.