پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4410

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4410

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4410

پرینتر کنان ۴۴۱۰

 قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (3کاره)

چاپ:تک رنگ مشکی

تکنولوژی چاپ: لیزری

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۳ برگ در دقیقه

رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی: ۷۲۸

معرفی پرینتر لیزری کانن MF4410

پرینتر لیزری ۴۴۱۰ کانن یک پریتر سه کاره لیزری با مقاومت و کارآیی بالاست. از ویژگی های بارز این پرینتر سه کاره لیزری می توان به سرعت بالا، کیفیت خوب تصویر و راندمان کاری مناسب اشاره کرد که با این ویژگی ها توانسته محبوبیت زیادی بین کاربران بدست آورد.

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری کانن MF4410 می پردازیم، امروزه نیاز شرکت ها به پرینترهای مختلف چندکاره بیشتر احساس می شود به طوری که داشتن دستگاهی که هم کار پرینت و کپی و هم اسکن را در یک مجموعه انجام می دهد بسیار کاراست و پرینتر لیزری ۴۴۱۰ کانن یکی از انهاست.

معرفی پرینتر کنون 4410

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری مشکی Canon i-SENSYS MF4410

پرینتر لیزری canon mf4410 ،پرینتری با سرعت ۲۳ برگ در دقیقه و رزولوشن بالای ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi پرینتری با کیفیت و قابلیت های مورد نظر کاربران است. در مورد قسمت کپی هم، امکان بزرگنمایی برای این پرینتر لیزری ۲۵ الی ۴۰۰ درصد است و می توان تا ۹۹ برگ به صورت پیاپی کپی بگیرد.
از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری مشکی Canon i-SENSYS MF4410 می توان به اسکنر این دستگاه اشاره نمود.

تصویر اسکن شده با این پرینتر نیز دارای رزولوشن ۹۶۰۰*۹۶۰۰ dpi است که مشخصا تصاویر با کیفیتی را ارئه می دهد، این ویژگی شاید در چاپ متن زیاد به نظر نرسد ولی در چاپ عکس کاملا چشم گیر است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی کانن MF4410

 

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنون 4410

برای پرینتر لیزری کانن ۴۴۱۰، کارتریج ۷۲۸ مناسب است و از این نوع کاتریج هم مدل طرح و هم فابریک در بازار وجود دارد. کارتریج فابریک آن معمولا قیمت بالایی دارد و خرید آن مقرون به صرفه نیست ولی در عوض هم شارژ آن و هم خرید کارتریح طرح آن می توان اقتصادی باشد.

کارتریج و مواد مصرفی اولیه پرینتر لیزری مشکی MF4410 کانن می تواند تا ۲۱۰۰ برگ را پرینت می گیرد و با شارژ آن تعداد کمتری را می تواند پرینت بگیرد.

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4410

این پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4410 از صفحه نمایش LCD برخوردار است که به راحتی می توان تمام اطلاعات مربوط به چاپ را بر روی آن مشاهده کرد.

در ضمن این دستگاه پرینتر لیزری ۴۴۱۰ کانن با سیستم عامل های Windows 7- Windows Vista- Windows XP- Windows 2000-Mac – Linux نیز سازگار می باشد که این ویژگی های از مزایای این دستگاه به حساب می آید.

منبع: پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF4410

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.