پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010

پرینتر کنون ۳۰۱۰

 قابلیت: پرینتر، کپی و اسکنر  (3 کاره)
چاپ: تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۸ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج مشکی ۷۲۵

معرفی پرینتر لیزری کانن MF3010

پرینتر لیزری MF3010 از پرینترهای سه کاره کانن است. پرینترهای مختلف تک کاره، سه کاره و چهارکاره با پیشرفت تکنولوژی دارای تنوع گسترده ای در بازار کالای دیجیتال شده اند. در گستره پرینترهای سه کاره کانن نیز این مسئله باعث شده تا پرینترهای مختلفی با مدل های متنوع وجود داشته باشند.

یکی از این پرینترها، پرینتر سه کاره لیزری کنان ۳۰۱۰ است.

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری کانن MF3010 از لحاظ کارایی و کاربرد می پردازیم، این پرینتر لیزری قابل مقایسه با پرینتر سه کاره لیزری HP M1132 است که دارای قابلیت هایی همچون سرعت پرینت و دقت مشابه با این پرینتر لیزری مشکی است و البته کارآیی بالایی هم دارد.

معرفی پرینتر کنون 3010

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010

پرینتر لیزری مشکی Canon MF3010 دارای سرعتی معادل ۱۸ برگ در دقیقه و رزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi است. این پرینتر کانن هم پرینت و کپی می گیرد و هم اسکن می کند.

پرینتر لیزری ۳۰۱۰ کانن در رده پرینترهای مقاوم قرار می گیرد که توان کاری بالایی دارد و حجم کاری زیادی را می تواند پاسخگو باشد. به طوری که حتی پرینتر لیزری ۳۰۱۰ می تواند تا ۸۰۰۰ برگ در ماه را پرینت بگیرد.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010 می توان به صفحه نمایش از نوع LCD دو خطی آن اشاره کرد که به راحتی می توان تمامی عملیاتی که این پرینتر انجام می دهد روی آن مشاهده نمایید.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 3010

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی کانن MF3010

مواد مصرفی پرینترهای کانن از جمله پرینتر لیزری MF3010 همیشه در دسترس بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. کارتریج این پرینتر در دو نوع طرح و فابریک نیز وجود دارد. قیمت کارتریج های طرح این مدل کاملا مناسب هستند و تعداد پرینت و کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی MF3010 کانن از تونر شماره ۷۲۵ استفاده می کند که می تواند ۱۶۰۰ برگ کاغذ را چاپ کند.

پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010

البته لازم به ذکر است که پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010 یک پرینتر لیزری تک رنگ است. رزولوشن اسکن این پرینتر لیزری به اندازه ۶۰۰*۱۲۰۰ dpi بالاست و کیفیت تصاویر اسکن شده توسط آن مناسب است.

جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *