پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF232w

پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF232w

پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF232w

پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF232w

 قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (۳ کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی ۷۳۷

معرفی پرینتر لیزری کانن MF232w

پرینتر چند کاره لیزری MF232w یک پرینتر سه کاره لیزری سیاه و سفید است که توانایی انجام دادن چندین کار را با هم دارد. این پرینتر محصول جدید شرکت کنون و جایگزین مدل پرینتر لیزری ۲۳۲w می باشد به همین دلیل از طرفدارن زیادی برخوردار است.

خرید پرینتر مدل سه کاره لیزری canon MF232w با داشتن ویژگیهای خوبی در پرینت، کپی و اسکن برای استفاده در محیط های اداری و خانگی توصیه می شود.

معرفی پرینتر لیزری کانن MF232w

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری کانن MF232w از لحاظ کارایی و کاربرد می پردازیم، این پرینتر لیزری محصول جدید شرکت کنون قابلیت چاپ بدون سیم WiFi را نیز دارد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125 و پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF212W‎ اشاره نمود.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF232w

پرینتر لیزری مشکی canon MF232w از کیفیت چاپ ۶۰۰*۶۰۰ dpi با سرعت چاپ ۲۳ برگ در هر دقیقه برخوردار است. همچنین کیفیت و رزولیشن اسکن اپتیکال این چاپگر ۶۰۰*۶۰۰ dpi است و در حالت دیجیتال تا ۹۶۰۰*۹۶۰۰ dpi  میرسد. این سرعت و دقت هر دو برای پرینتر سه کاره لیزری کاملا مناسب می باشد.

در ادامه ی بررسی قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF232w باید گفت که سینی کاغذ آن ظرفیت ۲۵۰ برگ کاغذ A4 را دارد.

پورت شبکه تعبیه شده در پرینتر سه کاره لیزری مدل canon MF232w این امکان را به کاربران میدهد که بتوانند این چاپگر را در بین کاربران به اشتراک بگذارند و همچنین با استفاده از شبکه wireless  این چاپگر، می توان دستور چاپ را نیز از طریق تلفنهای هوشمند و تبلت نیز به این چاپگر بدهند.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF232w

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی کانن MF232w

مواد مصرفی پرینترهای کانن از جمله پرینتر لیزری ۲۳۲w کنون همیشه در دسترس بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. کارتریج این پرینتر کانن canon در دو نوع طرح و فابریک نیز وجود دارد. قیمت کارتریج های طرح این مدل کاملا مناسب هستند و تعداد پرینت و کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر سه کاره لیزری MF232w کانن از یک تونر به شماره ۷۳۷ استفاده می کند که  می تواند ۲۴۰۰ برگ کاغذ را چاپ کند.

پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF232w

در پایان باید گفت که پرینتر سه کاره لیزری Canon MF232w از توان کاری بالای ۱۵۰۰۰ برگ در ماه برخوردار است که نشان دهنده مقاومت این پرینت در مقابل حجم کاری بالا می باشد.

پرینتر ۲۳۲w کنون با چاپ لیزی، مناسب برای چاپ متن به صورت سیاه و سفید است. دانلود درایور پرینتر لیزری Canon MF232w در بالای صفحه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.