پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF231

پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF231

پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF231

پرینتر کنون MF231

 قابلیت :پرینتر، کپی و اسکنر  (۳کاره)

چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: تونر مشکی ۷۳۷

معرفی پرینتر لیزری کانن MF231

پرینتر چند کاره لیزری MF231 کنون یک پرینتر سه کاره لیزری سیاه و سفید است که توانایی انجام دادن چندین کار را با هم دارد و به همین دلیل از طرفدارن زیادی برخوردار می باشد.

خرید پرینتر مدل سه کاره لیزری canon MF231 با داشتن ویژگیهای خوبی در پرینت، کپی و اسکن برای استفاده در محیط های اداری و خانگی توصیه می شود.

معرفی پرینتر لیزری کانن MF231

در ادامه به معرفی پرینتر لیزری کانن MF231 از لحاظ کارایی و کاربرد می پردازیم، این پرینتر لیزری محصول جدید شرکت کنون و جایگزین پرینتر سه کاره‌ کانن Canon MF211 می باشد.

از کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر سه کاره لیزری HP MFP M125 و پرینتر سه کاره لیزری Canon i-SENSYS MF3010 اشاره نمود.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF231

پرینتر لیزری مشکی canon MF231 دارای ابعاد ۳۱۲*۳۷۱*۳۹۰ میلی متر بوده و وزنی معادل ۱۰٫۱ کیلوگرم دارد. پرینتر سه کاره ی لیزری سیاه و سفید MF231 در هر دقیقه ۲۳ برگ به صورت تک رو را پرینت می گیرد. هم چنین از رزولوشن بالای معادل ۶۰۰*۶۰۰ dpi برخوردار است. این سرعت و دقت هر دو برای پرینتری سه کاره کاملا مناسب می باشد.

در ادامه ی بررسی قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF231 باید گفت که سینی کاغذ آن ظرفیت ۲۵۰ برگ کاغذ A4 را دارد. سرعت کپی گرفتن پرینتر MF231 کانن به صورت تک رو اندازه ۲۳ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi می باشد.

پرینتر سه کاره لیزری مدل canon MF231 می تواند متون و تصاویر را با رزولوشن اپتیکال ۶۰۰*۶۰۰ dpi اسکن کند و خروجی با کیفیتی را ارئه دهد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر سه کاره لیزری Canon MF231

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی کانن MF231

مواد مصرفی پرینترهای کنون از جمله پرینتر لیزری MF231 همیشه در دسترس بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. کارتریج این پرینتر کانن canon در دو نوع طرح و فابریک نیز وجود دارد. قیمت کارتریج های طرح این مدل کاملا مناسب هستند و تعداد پرینت و کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر سه کاره لیزری MF231 کانن از یک تونر به شماره ۲۳۱ استفاده می کند که  می تواند ۲۴۰۰ برگ کاغذ را چاپ کند.

پرینتر سه کاره لیزری کانن Canon MF231

در پایان باید گفت که پرینتر سه کاره لیزری Canon MF231 از توان کاری بالای ۱۵۰۰۰ برگ در ماه برخوردار است که نشان دهنده مقاومت این پرینت در مقابل حجم کاری بالا می باشد. پرینتر ۲۳۱ کنون با تکنولوژی چاپ لیزری، مناسب برای چاپ متن به صورت سیاه و سفید است.

دانلود درایور پرینتر لیزری Canon MF231 در بالای صفحه قرار دارد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.