پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175NW

پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175NW

پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175NW

پرینتر اچ پی M175NW
 
چاپ:رنگی و سیاه سفید(۳کاره)
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید:۱۶ برگ در دقیقه
سرعت چاپ رنگی: ۴ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج 126A
 

معرفی پرینتر سه کاره لیزری اچ پی ۱۷۵NW

پرینترهای اچ پی در انواع مدل های تک کاره و چند کاره طراحی و تولید شده اند. این پرینترها می توانند چاپ سیاه سفید و یا رنگی داشته باشند. یکی از پرینترهای لیزری رنگی اچ پی که در اینجا معرفی می شود پرینتر لیزری رنگی HP 175NW است که کاملا مشابه پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175a است با این تفاوت که قابلیت های دیگری چون قابلیت اتصال به شبکه و همچنین وای فای نیز به آن اضافه شده است.

درباره معرفی پرینتر سه کاره لیزری اچ پی ۱۷۵NW باید بگوییم که این پرینتر از تکنولوژی بی سیم HP eprint و Wifi Direct استفاده می کند که بوسیه آنها می توان به طور مستقیم از موبایل پرینت گرفت.

معرفی پرینتر اچ پی 175nw

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر رنگی لیزری HP M175NW

پرینتر لیزری HP 175NW یک پرینتر سه کاره رنگی است که علاوه بر پرینت، می تواند کار کپی و  اسکن را نیز انجام دهد. این دستگاه پرینتر می تواند با سرعت ۴ برگ رنگی در دقیقه و با سرعت ۱۶ برگ در دقیقه و هر دو با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi پرینت بگیرد. کپی نیز توسط این دستگاه با همان سرعت پرینت و کپی ولی با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰ dpi انجام می شود.

درباره قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر رنگی لیزری HP M175NW باید بگوییم که امکان اتصال به شبکه باسیم و بی سیم ویژگیهایی هستند که به این پرینتر قدرت بیشتری برای رقابت با دیگر پرینترهای سه کاره لیزری رنگی داده است. در ضمن اسکن توسط این دستگاه پرینتر سه کاره لیزری رنگی با رزولوشن ۳۰۰*۳۰۰ dpi انجام می شود که رزولوشن متوسطی است و سرعت اسکن ۶ ثانیه برای هر برگ است. 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 175nw

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری رنگی اچ پی ۱۷۵NW

پرینتر لیزری رنگی ۱۷۵NW اچ پی دارای چهار کارتریج است که یکی کارتریج مشکی و سه تای دیگر رنگی است. کارتریج پریتر ۱۷۵nw اچ پی مدل ۱۲۶ است که کاملا مشابه کارتریج پرینتر HP 175a است.

توصیه می شود برای حفظ کیفیت چاپ کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری رنگی اچ پی ۱۷۵NW را شارژ نکرده و آنها را با کارتریج های فابریک یا طرح درجه یک تعویض کرد. کارتریج مشکی ۱۲۶ می تواند تا ۱۲۰۰ برگ را پرینت بگیرد و هر کارتریج رنگی نیز می تواند تا ۱۰۰۰ برگ را پاسخگو باشد.

پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175NW

این پرینتر سه کاره لیزری رنگی HP M175NW دارای صفحه نمایش LCD و همچنین چاپ مستقیم PictBridge است که با توجه به ویژگی هایی که این پرینتر ۱۷۵ اچ پی دارد برای ادارات و فروشگاه ها مناسب می باشد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پرینتر اچ پی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *