پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025

پرینتر اچ پی ۱۰۲۵
قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۴ برگ در دقیقه

سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۶ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:  600*600 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج ۱۲۶A

معرفی پرینتر لیزری اچ پی CP1025

کمپانی HP برای جلب نظر کاربران مختلف با سلایق گوناگون، تاکنون پرینترهای لیزری سیاه و سفید و رنگی زیادی تولید و روانه بازار کرده است. در بین این پرینترها، پرینترهای لیزری رنگی بدلیل چاپ رنگی از محبوبیت خاصی برخوردارند.

یکی از این پرینترها که در رده خوش قیمت ترین پرینتر لیزری رنگی HP قرار می گیرد پرینتر لیزری HP 1025 است.

در ادامه باید گفت که معرفی پرینتر لیزری اچ پی CP1025 برای امور اداری و تبلیغاتی بسیار مناسب می باشد. این پرینتر نه چندان کوچک علاوه بر قیمت مناسب کیفیت خوبی نیز دارد.

مشخصات فنی پرینتر HP 1025

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025

پرینتر لیزری رنگی CP1025 ابعادی تقریبا بزرگ و وزنی در حدود ۱۲ کیلوگرم دارد. سرعت چاپ این پرینتر لیزری برای چاپ سیاه و سفید ۴ ثانیه و برای چاپ رنگی ۱۶ ثانیه است، که این سرعت برای پرینتری در این رده بسیار عالیست. رزولوشن تصویر آن ۶۰۰*۶۰۰ dpi است که تصویری با کیفیت را به معرض نمایش می گذارد.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025 لازم به ذکر است که سینی کاغذ آن حدود ۱۵۰ برگ کاغذ را در خود جای می دهد که تعداد متوسط و معمولی است. توان کار ماهیانه این پرینتر که حدود ۱۵۰۰۰ برگ کاغذ است نشان دهنده توان کاری بالای این دستگاست.

مشخصات فنی پرینتر HP 1025

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری اچ پی CP1025

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025 دارای چهار کارتریج استکه یکی از این کارتریج ها مشکی و سه تای دیگر رنگی هستند. میزان کارکرد کارتریج مشکی آن ۱۰۰۰ برگ کاغذ است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری اچ پی CP1025 نیز به ترتیب شامل کارتریج های مشکی، آبی، قرمز و زرد است که هر کدام از این کارتریج ها تا حدود ۱۲۰۰ برگ را می توانند پرینت بگیرند. این کارتریج ها را می توان با قیمت مناسب تهیه کرد و در صورت لزوم آنها را شارژ نمود.

پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025

نکته ای که در مورد پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP Pro CP1025 وجود دارد اینست که کیفیت چاپ آن هرگز به پای کیفیت چاپ پرینترهای جوهرافشان نمی رسد و این مطلب کاربری خاص آنها را نشان می دهد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پرینتر HP Pro CP1025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *