پرینتر تک کاره لیزری رنگی Canon 7100CN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی Canon 7100CN

پرینتر تک کاره لیزری رنگی Canon 7100CN

پرینتر کانن ۷۱۰۰

قابلیت: پرینتر لیزری تک کاره
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: ۱۴ برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۴ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: ۴ کارتریج ۷۳۱
با قابلیت اتصال به شبکه

معرفی پرینتر کنان ۷۱۰۰CN

از جمله پرینترهای لیزری رنگی جدید پرینتر ۷۱۰۰N کنون است که با قابلیت های بهبود یافته ای نسبت به پرینترهای هم رده خود وارد بازار کالاهای دیجیتال شده است. این پرینتر با سرعت کاری بالا و رزولشن متوسط و همینطور قیمت مناسب توانسته جایگاه خود را در بین دیگر پرینترهای رنگی بدست آورد. 

معرفی پرینتر کنون 7100CN

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنان ۷۱۰۰CN

پرینتر ۷۱۰۰CN کنون پرینتری با ابعاد ۲۵۵*۴۵۴*۴۰۶ میلی متر و وزنی در حدود ۱۶٫۶ کیلوگرم یک پرینتر نسبتا بزرگ به حساب می آید. این پرینتر با سرعت ۱۴ برگ در دقیقه و رزولوشنی به اندازه ۶۰۰*۶۰۰ dpi در رده پرینترهای خوب لیزری رنگی قرار می گیرد.

ظرفیت سینی کاغذ آن ۱۵۰ برگ است و توان کاری بالایی در حدود ۳۰۰۰۰ برگ پرینت در ماه دارد. این توان کاری برای پرینتری در این سطح بسیار خوب است.

پورت USB 2.0 رابط این پرینتر با کامپیوتر است و با استفاده از قابلیت اتصال به شبکه ای که پرینتر ۷۱۰۰ canon دارد می توان این پرینتر را در شبکه به اشتراک گذاشت و استفاده نمود.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 7100CN

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کنان ۷۱۰۰CN

پرینتر لیزری کنون ۷۱۰۰CN دارای ۴ کارتریج مشکی و رنگی است که کارتریج مشکی آن توانایی چاپ ۳۸۰۰ برگ را داراست و هر کارتریج رنگی آن نیز تا ۱۵۰۰ برگ را می تواند پرینت بگیرد.

مدل این کارتریج ها ۷۳۱ است که در دو نوع طرح و فابریک در دسترس هستند. کارتریج های طرح دارای قیمت مناسب تر هستند و البته تعداد برگ کمتری نیز می توانند پرینت بگیرند.

منبع: پرینتر کنون ۷۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.