پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 553dn

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 553dn

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 553dn

پرینتر اچ پی ۵۵۳dn

چاپ: رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ: ۳۸ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۳۶۰۰*۳۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: ۴ عدد کارتریج

معرفی پرینتر تک کاره رنگی لیزری اچ پی ۵۵۳dn

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی ۵۵۳dn جدیدترین پرینتر شرکت اچ پی است که با حجم پرینت، سرعت و کارایی بالای خود بهترین گزینه برای استفاده در سازمان ها و ادارات می باشد.

قیمت و خرید پرینتر لیزری رنگی اچ پی ۵۵۳dn با توجه به حجم کارتریج های این پرینتر که باعث می شود دستگاه از شارژ مداوم بی نیاز باشد از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

معرفی پرینتر تک کاره رنگی لیزری اچ پی 553dn

در ادامه به معرفی پرینتر تک کاره رنگی لیزری اچ پی ۵۵۳dn می پردازیم و باید بگوییم با خرید پرینتر لیزری مدل HP 553dn  که از کیفیت ۳۶۰۰*۳۶۰۰ dpi برخوردار می باشد می توانید در هر دقیقه ۳۸ برگ را پرینت بگیرید. از کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر تک کاره لیزری رنگی HP M651dn اشاره نمود.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر تک کاره رنگی لیزری HP 553dn

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر تک کاره رنگی لیزری HP 553dn

پرینتر تک کاره لیزری HP 553dn تنها ۹ ثانیه زمان می برد تا  بعد از روشن شدن اولین پرینت خود را بگیرد. این پرینتر لیزری اچ پی دارای ظرفیت سینی کاغذ به میزان ۵۰۰ برگ کاغذ است و حافظه ی پرینتر آن ۱ گیگا یابت می باشد.

از قابلیت و کارایی های فنی پرینتر تک کاره رنگی لیزری HP 553dn می توان به توان ماهیانه ۸۰۰۰۰ برگ کاغذ اشاره کرد که این مورد از معیارهای مهم در خرید پرینتر لیزری تک‌ کاره می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر تک کاره رنگی لیزری اچ پی ۵۵۳dn

در پرینتر تک کاره لیزری HP 553dn میزان کارکرد کارتریج مشکی ۶۰۰۰ برگ و کارتریج رنگی آن ۱۵۰۰۰ می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر تک کاره رنگی لیزری ۵۵۳dn اچ پی ۴ عدد کارتریج رنگی مشکی، آبی، زرد و قرمز است که به دلیل داشتن کارتریج هایی با ظرفیت بسیار بالا کلیه نیازهای چاپی را با بهترین کیفیت پوشش می دهد.

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 553dn

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP 553dn دارای پورت USB 2.0، پورت Ethernet می باشد. همچنین پرینتر HP 553dn دارای تکنولوزی smart media – sensing and toner  بوده که موجب کاهش مصرف انرژی می شود.

دانلود درایور پرینتر تک کاره لیزری کانن MF553dn در بالای صفحه قرار دارد. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: پرینتر HP 553dn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.