ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D

ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D

ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D

ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLA1.5D

نوع و سایز صفحه نمایش: ۱۳٫۹ اینچ
رزولوشن: ۱۶۰*۱۶۰ dpi
کنتراست: ۴۰۰۰:۱

معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLA1.5D

در مورد معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLA1.5D باید گفت که یک خط تولید کامل از صفحه نمایش های LED است.

این دسته از ویدئو وال ها به طور خاص برای استفاده در جاهایی که مدت کوتاه به آن نیاز دارید مناسب است. مانند برنامه های که روی صحنه اجرا می شوند و یا مکان هایی که نیاز به انعطاف پذیری بالا دارد طراحی شده است.

معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLA1.5D

ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D برای نصب و راه اندازی در مکان های عمومی به منظور جلب توجه بینندگان و رویدادهای دسته جمعی بسیار مناسب و ایده ال می باشد.

مانیتور صنعتی Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D یکی از انواع ویدئو وال می باشد.

طراحی و کیفیت ویدئو وال Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D

طراحی و کیفیت ویئو وال Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D به گونه ای است که قابل انعطاف و سبک می باشد و نصب ان برای کاربران بسیار اسان است.

نمایشگر های Leyard carbonLight LED در پنج خط تولید با ویژگی های ذکر شده در حال مونتاژ شدن هستند.

طراحی و کیفیت ویدئو وال Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D

ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D  با پتنت انحصاری با ساختار فیبر کربن تولید می شوند.

این نوع از ساختار سبب می شود صفحه نمایش هایی منحصر به فرد، سبک،  بانصب انعطاف پذیر و همچنین همراه با ویژگی های نوآورانه ای تولید شوند.

 Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D ویدئو وال پلانار

ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D به راحتی در فضاهای داخلی، فضاهای باز، به شکل آویزان از سقف، در حالت ایستاده بر روی زمین، در کنج دیوارها و حتی به شکل ویدئو وال های خمیده قابل نصب و راه اندازی می باشد.

صفحه نمایش مدل Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D برای پاسخگویی به نیازهای کاربرای و طیف وسیعی از برنامه ها طراحی شده است.

صفحه نمایش های Leyard CarbonLight LED برای محیط هایی که در آن سرعت کار بسیار بالا است همانند صحنه های نمایشی (استج ها) تنظیم و طراحی شده است.

با استفاده از این محصول که دارای طراحی مدولار است ایستادن آزادانه و یا آویز کردن ویدئو وال صنعتی امکان پذیر شده است همچنین کاربران می توانند به سرعت و به آسانی آن را در مکان های مورد نظر خود نصب کنند.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که این مدل مانیتور برای استفاده های شرکتی و سازمانی گزینه بسیار ایده آلی است و با توجه به قیمت مناسبی که دارد، تصاویری با کیفیت و واضح را به شما ارائه می دهد.

برای دریافت قیمت مانیتورهای صنعتی و همچنین خرید مانیتور صنعتی می توانید به سایت ایده برتر مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید. همچنین اگر قبلا این محصول را خریداری کرده اید به قسمت نظرات همین صفحه بروید و نظرات خود را بنویسید.

 ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *