مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-75EF1

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-75EF1

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-75EF1

مانیتور صنعتی پاناسونیک TH-75EF1

نوع و سایز صفحه نمایش: IPS 75nch
رزولوشن: ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل
کنتراست: ۱۲۰۰:۱

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک ۷۵EF1

مانیتور صنعتی پاناسونیک سری EF1 در چهار سایز ۳۲، ۶۵، ۷۵ و ۸۴ اینچ تولید شده است. تمامی مدل های این مانیتور صنعتی با رزولوشن و کیفیت نمایش Full HD به بازار ارائه شده است. Slim بودن قاب این مانیتور باعث می شود که زیبایی ظاهری چشم گیری داشته باشد.

برای معرفی بیشتر مانیتور صنعتی پاناسونیک ۷۵EF1 باید بگوییم که از مدل های مشابه مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-65EF1، مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-32EF1 و مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-84EF1 می باشد.

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک 75EF1

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic TH-75EF1

مانیتور پاناسونیک ۷۵EF1 دارای پنل IPS است که هم کیفیت تصویر را بالاتر می برد و هم زمان پاسخگویی را کاهش می دهد هم چنین باعث می شود زاویه دید دستگاه بیشتر شود. این مانیتور صنعتی پاناسونیک به علت برخورداری از ورودی usb می تواند یک پخش کننده یا مدیا پلیر عمل کند و انواع فایل ها با فرمت های JPE- JPG- TPEG- BMP- AVI- MKV- MP4- 3GP- MOV و … را به راحتی پخش می کند.

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic TH-75EF1 به گونه ای است که قاب بسیار نازکی دارد و همین مورد باعث می شود آن را در گروه مانیتورهای Slim قرار دهد. علاوه بر این نصب آن را در مکان های عمومی بسیار آسان می کند.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-75EF1

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-75EF1 قابلیت  Multi Monitoring دارد که می توان ۲۰۴۸ دستگاه را به وسیله ی شبکه ی Lan فقط از طریق یک کامپیوتر به طور همزمان مدیریت نمود. این دستگاه دارای دو ورودی  HDMI است و در سایزهای ۳۲، ۶۵ و ۸۴ اینچ می توان همزمان دو دستگاه را به آن متصل نمود. به طور خودکار هم می تواند تشخیص بدهد که کدام دستگاه سیگنال ورودی را می فرسند و تصویر همان دستگاه را پخش کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-75EF1 و  خرید مانیتور صنعتی می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-75EF1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.