مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-43LFE8

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-43LFE8

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-43LFE8

قیمت مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۳LFE8

نوع و سایز صفحه نمایش: ۴۳inch
رزولوشن: ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل
کنتراست: ۳۰۰۰:۱

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۳LFE8

مانیتور صنعتی ۴۳ اینچی مدل LEF8-43 محصول شرکت پاناسونیک یکی از بهترین مانیتورهای صنعتی موجود در بازار است که در چهار سایز ۴۳، ۴۸، ۵۵ و ۶۵ اینچ موجود می باشد. تمامی مدل های این مانیتور صنعتی با رزولوشن و کیفیت نمایش Full HD به بازار ارائه شده است. مانیوتر صنعتی ۴۳LFE8U پاناسونیک را هم به صورت افقی و هم عمودی می توان استفاده کرد که قابلیت نصب افقی معمولا در تبلیغات شهری و برخی فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای معرفی بیشتر مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۳LFE8U باید بگوییم که از مدل های مشابه مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-65LFE8، مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-48LFE8 و مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-55LFE8U می باشد.

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک 43LFE8U

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic TH-43LFE8

مانیتور پاناسونیک ۴۳ LFE8 در ابعاد ۶۱*۵۶۰۰*۹۶۹ MM طراحی شده که از زوایه دید ۱۷۸ درجه برخوردار می باشد که تصویر را بسیار عالی نشان می دهد. این مانیتور صنعتی پاناسونیک به علت برخورداری از ورودی usb می تواند یک پخش کننده یا مدیا پلیر عمل کند و انواع فایل ها تصویری مانند عکس و فیلم با فرمت های مختلف را به راحتی پخش می کند.

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic TH-43LFE8

طراحی و کیفیت مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-43LFE8 به گونه ای است که قاب بسیار نازکی دارد و همین مورد باعث می شود آن را در گروه مانیتورهای Slim قرار دهد که هم زیبایی دستگاه را افزایش می دهد و هم باعث می شود در مکان های مختلف این دستگاه را به راحتی نصب کرد و از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است بدانید که تعداد سیگنال های پشتیبانی شده در این سری ۲۵ عدد بیشتر افزایش یافته که هم باعث نمایش محتوا با فرمت های مختلف و هم باعث صرفه جویی در انرژی می شود.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-43LFE8

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-43LFE8 از ورودی و خروجی های شامل Video، HDMI، Dvi، vga، USB، Lan و audio نیز پشتیبانی می کند که به صورت خودکار هم می تواند تشخیص بدهد که کدام دستگاه سیگنال ورودی را می فرسند و تصویر همان دستگاه را پخش کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید مانیتور صنعتی می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic TH-43LFE8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.