مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-49RM1DX

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-49RM1DX

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-49RM1DX

مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۹RM1DX

نوع و سایز صفحه نمایش: ۴۹ اینچ
رزولوشن: ۱۹۲۰*۱۰۸۰ dpi
کنتراست: ۱:۵۰۰۰

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۹RM1DX

شرکت پاناسونیک Panasonic یکی از برندهای مطرح تولید کننده انواع تجهیزات دیجیتالی از  جمله مانیتور صنعتی است. این شرکت سری جدید محصولات خود را با قدرت بالاتر روانه بازار نموده و در اختیار کاربران قرار داده است. برای توضیح بهتر باید گفت  مانیتور صنعتی نمایشگر قدرتمندی است که قابلیت استفاده به صورت مداوم را دارد و کاربر می تواند ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از آن استفاده نماید.

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک 49RM1DX

در ادامه معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-49RM1DX باید گفت که این مونیتور قابلیت استفاده در آب و هوای مرطوب با ۲۰ تا ۸۰ درصد رطوبت را دارد. همچنین زاویه دید این نمایشگر ۱۷۸ درجه می باشد.

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic ۴۹RM1DX

سری LH مانیتور صنعتی پاناسونیک برای استفاده در اتاق های کنترل، اتاق مانیتورینگ و انواع مراکز تجاری و ادرای مناسب است. این محصول تصاویر را با کیفیت فول اچ دی Full HD نمایش می دهد و به پنل IPS مجهز می باشد.

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic 49RM1DX

در مورد طراحی و کیفیت مانیتور صنعتی مدل Panasonic ۴۹RM1DX باید گفت این نمایشگر با حاشیه باریک تری طراحی شده و با قیمت رقابتی در بازار عرضه خواهد شد. همچنین خوب است بدانید مانیتور صنعتی Panasonic 49RM1DX تصاویر را با کنتراست ۱:۵۰۰۰ نمایش می دهد.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-49RM1DX

مانیتور صنعتی مدل Panasonic LH-49RM1DX در ابعاد ۶۴۸٫۳*۹۱٫۶*۱۱۰۴٫۲ میلیمتر ساخته شده است و مدت زمان پاسخگویی آن ۸ میلی ثانیه می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-49RM1DX با توجه به ویژگی های خوبی که دارد مقرون به صرفه است.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic 49RM1DX

شما می توانید برای دریافت قیمت مانیتورهای صنعتی و کسب اطلاعات لازم در رابطه با نحوه خرید مانیتور صنعتی با شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید و یا سؤالات خود در این زمینه را در بخش «نظرات» همین صفحه از سایت ایده برتر مطرح نمایید.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic 49RM1DX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.