مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-43RM1DX

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-43RM1DX

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-43RM1DX

مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۳RM1DX

نوع و سایز صفحه نمایش: ۴۳ اینچ
رزولوشن: ۱۹۲۰*۱۰۸۰ dpi
کنتراست: ۱:۵۰۰۰

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۳RM1DX

همان طور که می دانید  مانیتور صنعتی نمایشگر قدرتمندی است که قابلیت استفاده به صورت مداوم را دارد و کاربر می تواند ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از آن استفاده نماید. مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-43RM1DX جزو سری جدید محصولات شرکت پاناسونیک Panasonic است که به عنوان جایگزین سری TH و LFE ارائه شده اند.

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک 43RM1DX

در ادامه معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک ۴۳RM1DX باید گفت که این مونیتور برای استفاده در اتاق های کنترل، اتاق مانیتورینگ و انواع مراکز تجاری و ادرای مناسب است. این محصول تصاویر را با کیفیت فول اچ دی Full HD نمایش می دهد و پنل IPS مجهز می باشد.

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic ۴۳RM1DX

سری LH مانیتور صنعتی پاناسونیک با حاشیه باریک تری طراحی شده اند و با قیمت رقابتی در بازار عرضه خواهند شد. زاویه دید این نمایشگر ۱۷۸ درجه است و قابلیت استفاده در آب هوای مرطوب با ۲۰ تا ۸۰ درصد رطوبت را دارد.

طراحی و کیفیت مانیتور Panasonic 43RM1DX

در مورد طراحی و کیفیت مانیتور صنعتی مدل Panasonic ۴۳RM1DX باید گفت این مانیتور در ابعاد ۹۷۴٫۵*۸۵٫۸*۵۷۵٫۶ میلیمتر ساخته شده است و مدت زمان پاسخگویی آن ۸ میلی ثانیه می باشد. همچنین خوب است بدانید مانیتور صنعتی Panasonic 43RM1DX تصاویر را با کنتراست ۱:۵۰۰۰ نمایش می دهد.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic ۴۳RM1DX

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic LH-43RM1DX با توجه به ویژگی های خوبی که دارد مقرون به صرفه است.

شما می توانید برای دریافت قیمت مانیتورهای صنعتی و کسب اطلاعات لازم در رابطه با نحوه خرید مانیتور صنعتی با شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید و یا سؤالات خود در این زمینه را در بخش «نظرات» همین صفحه از سایت ایده برتر مطرح نمایید.

مانیتور صنعتی پاناسونیک Panasonic 43RM1DX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.