مانیتور صنعتی ال جی LG 65VS10

مانیتور صنعتی ال جی LG 65VS10

مانیتور صنعتی ال جی LG 65VS10

مانیتور صنعتی ال جی ۶۵VS10

نوع و سایز صفحه نمایش: IPS 65nch
رزولوشن: ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل
کنتراست: ۱۵۰۰۰:۱

معرفی مانیتور صنعتی ال جی ۶۵VS10

مانیتور ال جی مدل LG 65VS10 از مانیتورهای صنعتی است که پنل اختصاصی پلاسما دارد. این مانیتور صنعتی به صورت full hd و سایز بزرگ است و در شرایط آب و هوایی مختلف و به صورت مداوم می توان از آن استفاده نمود.

معرفی مانیتور ال جی مدل ۶۵VS10 مناسب برای مکان هایی است که احتیاج به تلویزیون سایز بزرگ دارند مانند فرودگاه ها، بیمارستان ها، داروخانه های شبانه روزی، هایپر مارکت ها، هتل ها و انواع کارگاه ها و کارخانه ها توصیه می شود.

معرفی مانیتور صنعتی ال جی 65VS10

طراحی و کیفیت مانیتور LG 65VS10

مانیتور ال جی ۶۵VS10 به دلیل درخشندگی بالای تصویر و رزولوشن بسیار بالا تصویری با کیفیت بالا را ارائه می دهد که میزان آنها به ترتیب عبارت است از ۷۰cd/m2 و ۱۹۲۰*۱۰۸۰٫ ورودی usb این مانیتور صنعتی ال جی می تواند انواع فایل های ویدئویی، تصویری و صوتی را پخش کند. در واقع یک پخش کننده ارزان روی مانیتور LG VS10 موجود می باشد که می تواند نیاز مصرف کنندگان به یک پخش کننده را برطرف کند.

طراحی و کیفیت مانیتور LG 65VS10 به گونه ای است که دارای پنل LCD از نوع IPS است و از میزان کنتراست ۱۵۰۰۰ به ۱ و زاویه دید ۱۷۸ درجه برخوردار می باشد. ورودی VGA، این دستگاه را به یک مانیتور بزرگ صنعتی تبدیل می کند که قابلیت انطباق با انواع کامپیوتر ها و لپ تاپ ها را داراست.

مانیتور صنعتی ال جی LG 65VS10

مانیتور صنعتی ال جی LG 65VS10 قابلیت استفاده مداوم به صورت هفت روز هفته و ۲۴ ساعته را دارد و مدت زمان پاسخگویی آن ۸ میلی ثانیه است که از ویژگی های یک مانیتور خوب به شمار می رود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید مانیتور صنعتی می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

مانیتور صنعتی ال جی LG 65VS10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.