دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283

دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub 283

نوع: لیزری، سیاه و سفید
زمان تهیه اولین کپی: سیاه و سفید ۴٫۲ ثانیه
سرعت کپی: ۲۸ برگ A4 در دقیقه و ۱۶ برگ A3 در دقیقه
وضوح چاپ:  ۱,۸۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه: دو گیگابایت

معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا Minolta bizhub 283

دستگاه کپی bizhub 283 یکی از دستگاه های کپی سه کاره تولید شرکت کونیکا مینولتا است که امکان کپی، پرینت و اسکن را به صورت یکجا در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا Minolta bizhub 283

این دستگاه کپی ۳ کاره کونیکا مینولتا ۲۸۳ به منظور چاپ سیاه و سفید بر روی کاغذ حداکثر در اندازه A3 طراحی شده و می توان از آن در دفاتر چاپ و تکثیر، ادارات و سازمان های کوچک با حجم کاری کم و متوسط استفاده کرد.

دستگاه کپی bizhub 283 در ابعاد ۶۲۳ * ۷۹۴ * ۷۰۰ میلی متر و وزن ۶۶ کیلوگرم به بازار عرضه شده و به صورت ایستاده می توان از آن بهره برد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی کونیکا مینولتا Minolta bizhub 283

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283 ثانیه پس از روشن شدن، گرم و آماده به کار می شود و اولین کپی یا پرینت را در عرض ۴٫۲ ثانیه به شما ارائه می دهد.

سرعت کپی و پرینت متوالی دستگاه کپی A3 کونیکا مینولتا bizhub 283 برابر با ۲۸ برگ در دقیقه در هنگام چاپ بر روی کاغذ A4 در هر دو حالت یک رو و دو روی اتوماتیک و در هنگام چاپ بر روی کاغذ A3 برابر با ۱۶ برگ در دقیقه می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی کونیکا مینولتا Minolta bizhub 283

این میزان سرعت با توجه به رزولوشن کپی ۶۰۰ * ۶۰۰ dpi و رزولوشن پرینت ۱۸۰۰ * ۶۰۰ dpi این دستگاه کپی، قابل قبول به نظر می رسد.

چرا که موارد چاپ شده با دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283 و به خصوص متون، کاملاً خوانا، واضح و با کیفیت هستند.

در کنار پرینت و کپی، فتوکپی کونیکا مینولتا ۲۸۳ به یک اسکنر رنگی نیز مجهز است که با سرعت ۴۲ تصویر در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰ dpi از اسناد مورد نظر شما اسکن تهیه می کند.

البته حداکثر سرعت اسکن این اسکنر برابر با ۷۰ تصویر در دقیقه است که برای دستیابی به آن باید رزولوشن اسکن را بر روی ۳۰۰ dpi قرار دهید.

اسکنر تعبیه شده در دستگاه کپی چند کاره کونیکا مینولتا bizhub 283  اغلب امکانات یک اسکنر رومیزی مانند امکان ذخیره فایل اسکن شده در فرمت های مختلف یا ذخیره آنها بر روی سرویس های ابری و حافظه های USB را به شما می دهد.

تنها نکته ای که در این رابطه باید به آن اشاره کنیم این است که دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283 در حالت استاندارد به ADF یا منبع تغذیه خودکار مجهز نیست و در صورتی که به آن نیاز دارید، باید سفارش خود را به صورت جداگانه ثبت نمایید.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub 283

در دستگاه کپی بیزهاب  ۲۸۳ از یک تونر مشکی باکیفیت با ظرفیت چاپ ۱۷۵۰۰ برگ استفاده شده که می توانید با خیال راحت تا آخرین قطره آن بدون مشکلاتی مانند خشک شدن یا افت کیفیت استفاده نمایید.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub 283

دستگاه کپی سه کاره کونیکا مینولتا ۲۸۳ در حالت استاندارد دارای دو سینی با ظرفیت قرارگیری ۵۰۰ برگ کاغذ و یک سینی چند منظوره با ظرفیت ۱۵۰ برگ است.

در صورتی که قصد استفاده از دستگاه کپی اداری Konica Minolta bizhub 283 به منظور کپی و چاپ های متوالی و نیاز به کاغذ بیشتری دارید، می توانید یک یا دو سینی ۵۰۰ برگی یا یک سینی حجیم ۲۵۰۰ برگی دیگر به صورت جداگانه تهیه کرده و از آنها در دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub 283 بهره ببرید.

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283

بر روی بدنه دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283  یک پورت USB 2.0 تعبیه شده که می توان از آن برای اتصال فلش مموری به دستگاه یا اتصال به کامپیوتر از طریق کابل USB استفاده کرد.

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283

یکی از ویژگی هایی که باعث شده دستگاه کپی کونیکا مینولتا بیزهاب  ۲۸۳برای استفاده های تیمی و گروهی مناسب باشد، قابلیت استفاده از آن در چارچوب شبکه کابلی است.

لازم به ذکر است که این دستگاه فتوکپی Konica Minolta bizhub 283  توانایی ۲۸ هزار چاپ در ماه را دارد و همچنین برای چاپ در حجم کم و متوسط می توان بر روی آن حساب باز کرد.

البته از جانب شرکت کونیکا مینولتا توصیه شده تا از دستگاه کپی bizhub 283 برای انجام ۴۸۰۰ چاپ در ماه استفاده شود تا طول عمر دستگاه افزایش یابد.

جهت دریافت قیمت انواع دستگاه کپی و اطلاع از نحوه خرید دستگاه کپی به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه نمایید و یا از طریق شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ با کارشناسان شرکت ایده برتر تماس بگیرید.

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub 283

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *