دستگاه کپی شارپ Sharp MX6050V

دستگاه کپی شارپ Sharp MX6050V

دستگاه کپی شارپ Sharp MX6050V

کپی شارپ ۶۰۵۰
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۳٫۷ ثانیه
سرعت کپی: ۶۰ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه : ۵ گیگابایت

معرفی دستگاه کپی شارپ MX6050V

دستگاه کپی شارپ Sharp MX6050V یکی از محصولات قدرتمند و با کیفیت شرکت شارپ می باشد. قابلیت های این دستگاه باعث شده که نسبت به سایر محصولات هم رده خود، امتیاز بیشتری کسب کند.

این دستگاه کپی از نوع ایستاده بوده و وزن آن ۸۲ کیلوگرم است.

در ادامه به معرفی دستگاه کپی شارپ مدل Sharp MX6050V می پردازیم.

کپی شارپ ۶۰۵۰ توانایی کپی و پرینت رنگی و اسکن دارد و با سرعت و قدرت بالا کار می کند. زمان گرم شدن این دستگاه کپی ایستاده نیز ۱۵ ثانیه می باشد.

معرفی دستگاه کپی شارپ 6050V

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ MX6050V

خوب است بدانید که رزولوشن اسکن و چاپ در دستگاه فتوکپی شارپ ۶۰۵۰ میزان ۶۰۰*۶۰۰ dpi بوده و سرعت کپی آن ۶۰ برگ در دقیقه می باشد. به علاوه زمان تهیه اولین کپی در اسناد رنگی ۴٫۸ ثانیه و در اسناد سیاه و سفید ۳٫۷ ثانیه می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی Sharp 6050 به اینجا ختم نمی شود. این دستگاه دارای حافظه ۵ گیگابایتی است و می تواند تعداد ۹٫۹۹۹ برگ را به صورت متوالی کپی بگیرد و دارای بزرگنمایی ۲۵-۴۰۰% است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Sharp MX6050V

در کپی مدل Sharp MX6050V از تونر و مواد مصرفی G3417 تا G3408 استفاده می شود. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی این دستگاه کپی شارپ قیمت مناسبی دارد و به آسانی یافت می شود. بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. همچنین از آنجایی که  مواد مصرفی برخی کالاها بعد از مدتی کمیاب و یا نایاب می شود، مشکلی در پیدا کردن مواد مصرفی دستگاه پیدا نمی کنید.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی شارپ 6050V

دستگاه کپی شارپ Sharp MX6050V

دستگاه کپی شارپ Sharp MX6050V دارای قابلیت چاپ دوروی رنگی است که موجب سهولت استفاده از دستگاه می گردد. فتوکپی شارپ دارای دایلکس و ADF است و برای استفاده در محیط های آموزشی و دفاتر فنی، مناسب می باشد.

شما می توانید برای مشاوره با کارشناسان ایده برتر و دریافت قیمت دستگاه کپی شارپ با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *