دستگاه کپی شارپ Sharp MX2630

دستگاه کپی شارپ Sharp MX2630

دستگاه کپی شارپ Sharp MX2630

کپی شارپ ۲۶۳۰
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۶٫۷ ثانیه
سرعت کپی: ۲۶ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه : ۲۵۰ مگابایت

معرفی دستگاه کپی شارپ MX2630

دستگاه کپی شارپ Sharp MX2630 از جمله دستگاه های به روز شرکت شارپ می باشد که توانایی چاپ رنگی را دارد. این دستگاه کپی که از سرعت ۲۶ برگ در دقیقه برخوردار می باشد، مناسب برای استفاده در ادارات و شرکت ها است.

معرفی دستگاه کپی شارپ MX2630

در ادامه معرفی دستگاه کپی شارپ مدل Sharp MX2630 باید گفت که این دستگاه دارای فناوری اضافه کردن فکس نیز می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به دستگاه کپی توشیبا TOSHIBA 2550، دستگاه کپی شارپ Sharp AR2301 و دستگاه کپی شارپ Sharp AR2614 اشاره نمود.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ MX2630

کپی شارپ ۲۶۳۰ دارای رزولوشن اسکن و چاپ ۶۰۰*۹۶۰۰ dpi می باشد. زمان تهیه اولین چاپ این دستگاه کپی 6.7 ثانیه می باشد. همچنین مدت زمانی که طول می کشد تا این دستگاه گرم شود حدود ۲۰ ثانیه می باشد.

از دیگر قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ ۲۶۳۰ حافظه ی ۲۵۰ مگابایتی می باشد.

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی Sharp MX2630 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Sharp MX2630

در فتوکپی مدل Sharp MX2630 از تونر و مواد مصرفی MX23 استفاده می شود. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد. هر یک از کارتریج های این دستگاه قادر به چاپ ۱۴۰۰۰ برگ می باشد.

تونر و مواد مصرفی این دستگاه کپی شارپ از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم مشکلی در پیدا کردن مواد مصرفی دستگاه پیدا نمی کنید زیرا برخی از کالاها بعد از مدتی که قدیمی می شوند مواد مصرفی آن ها کمیاب و یا نایاب می شود.

دستگاه کپی شارپ Sharp MX2630

از دیگر امتیازهای دستگاه کپی شارپ Sharp MX2630 می توان به تحت شبکه بودن آن اشاره کرد. همچنین ظرفیت سینی این دستگاه ۶۵۰ برگ می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر هم با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی شارپ Sharp MX2630

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *