دستگاه کپی شارپ Sharp MX-8090N

دستگاه کپی شارپ Sharp MX-8090N

دستگاه کپی شارپ Sharp MX-8090N

کپی شارپ DX-2500N
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۱۰ ثانیه
سرعت کپی: ۲۵ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه : ۲ گیگابایت

معرفی دستگاه کپی شارپ DX-2500N

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2500N که مجهز به صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی می باشد، محصول شرکت شارپ می باشد. صفحه نمایش لمسی این دستگاه کپی که قابلیت نمایش تصاویر بند انگشتی، پیش نمایش تا پایان و ضبط سند دارد باعث می شود تا جست و جو آسان و راحت شود.

معرفی دستگاه کپی شارپ DX-2500N

در ادامه معرفی دستگاه کپی شارپ مدل Sharp DX-2500N باید گفت که در این محصول ریز عکس ها و پیش نمایش فکس های ورودی می تواند در صفحه نمایش، نشان داده شود تا به کاربران کمک کند تا تصمیم بگیرند کدام اسناد را چاپ کنند.

این دستگاه کپی که قابلیت چاپ دورو را دارد، از رزولوشن چاپ ۶۰۰*۶۰۰ بهره مند می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ DX-2500N

فتوکپی شارپ DX-2500N با ابعاد ۸۳۴*۶۱۷*۵۸۳ میلی متر و وزن ۷۳ کیلوگرم دارای حافظه ی کپی ۲ گیگابایت می باشد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که از این محصول می توان در آموزشگاه ها به منظور چاپ برگه های امتحانی استفاده کرد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ DX-2500N

در ادامه قابلیت ها و مشخصات فنی فتوکپی شارپ DX-2500N می توان به ظرفیت سینی حداکثر ۳۱۰۰ برگی این دستگاه کپی شارپ اشاره کرد.

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی شارپ DX-2500N با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Sharp DX-2500N

دستگاه کپی Sharp DX-2500N دارای کارتریج مدل CB1-DX-25GTBA/YA می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Sharp DX-2500N

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی شارپ DX-2500N از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی شارپ مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2500N

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2500N که برای گرم شدن به ۴۵ ثانیه زمان نیاز دارد می تواند اولین کپی خود را در کمتر از ۱۰ ثانیه بگیرد. همچنین این دستگاه کپی ایستاده توانایی چاپ متوالی ۹۹۹ برگ را دارد و بزرگنمایی آن بین ۲۵ تا ۴۰۰ درصد می باشد.

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2500N

برای مشاهده دیگر محصولات کپی شارپ می توانید به بخش دستگاه کپی مراجعه کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه کپی شارپ می توانید با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2500N

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *