دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U

کپی شارپ DX-2000U
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۱۰ ثانیه
سرعت کپی: ۲۰ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه : ۲ گیگابایت

معرفی دستگاه کپی شارپ DX-2000U

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U با ابعاد ۸۳۴*۶۱۷*۵۸۳ میلی متر و وزن ۷۳ کیلوگرم محصول شرکت شارپ می باشد. دستگاه کپی Sharp DX-2000U که برای گرم شدن به ۴۵ ثانیه زمان نیاز دارد می تواند اولین کپی خود را در کمتر از ۱۰ ثانیه بگیرد.

معرفی دستگاه کپی شارپ DX-2000U

در ادامه معرفی دستگاه کپی شارپ مدل Sharp DX-2000U باید گفت که در این محصول ریز عکس ها و پیش نمایش فکس های ورودی می تواند در صفحه نمایش، نشان داده شود تا به کاربران کمک کند تا تصمیم بگیرند کدام اسناد را چاپ کنند. این دستگاه کپی که قابلیت چاپ دورو را دارد، از رزولوشن چاپ ۶۰۰*۶۰۰ بهره مند می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ DX-2000U

فتوکپی شارپ DX-2000U که مجهز به صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی می باشد، دارای حافظه ی کپی ۲ گیگابایت می باشد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که این محصول توانایی چاپ متوالی ۹۹۹ برگ را دارد و بزرگنمایی آن بین ۲۵ تا ۴۰۰ درصد می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ DX-2000U

در ادامه قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی DX-2000U می توان به ظرفیت سینی حداکثر ۳۱۰۰ برگی این دستگاه کپی شارپ اشاره کرد.

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی شارپ DX-2000U با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Sharp DX-2000U

دستگاه کپی Sharp DX-2000U دارای کارتریج مدل CB1-DX-25GTBA/YA می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Sharp DX-2000U

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی شارپ DX-2000U از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی شارپ مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U

صفحه نمایش لمسی دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U قابلیت نمایش تصاویر بند انگشتی، پیش نمایش تا پایان و ضبط سند دارد باعث می شود تا جست و جو آسان و راحت شود.

از این دستگاه کپی ایستاده همچنین می توان در آموزشگاه ها به منظور چاپ برگه های امتحانی استفاده کرد.

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U

برای مشاهده دیگر محصولات کپی شارپ می توانید به بخش دستگاه کپی مراجعه کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت قیمت دستگاه کپی شارپ می توانید با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی شارپ Sharp DX-2000U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *