دستگاه کپی زیراکس Xerox D136

دستگاه کپی زیراکس Xerox D136

دستگاه کپی زیراکس Xerox D136

دستگاه کپی زیراکس D136

نوع: ایستاده، سیاه و سفید
زمان تهیه اولین کپی: ۳٫۷ ثانیه
سرعت کپی: ۱۳۶ برگ در دقیقه
وضوح چاپ: ۲۴۰۰*۲۴۰۰ dpi

معرفی دستگاه کپی زیراکس D136

دستگاه کپی زیراکس Xerox D136 به منظور استفاده در کسب و کارهای دارای حجم کاری سنگین طراحی شده و یکی از با دوام ترین دستگاه های کپی موجود در بازار به شمار می آید.

این دستگاه کپی از قابلیت های کپی و پرینت سیاه و سفید به صورت یک رو و دو رو و اسکن رنگی به صورت یکجا بهره می برد و این امکان را به شما می دهد تا با صرف هزینه برای تهیه یک دستگاه از قابلیت های سه دستگاه مجزا به صورت یکجا بهره مند شوید.

معرفی دستگاه کپی زیراکس D136

دستگاه کپی دورو زیراکس Xerox D136 برای استفاده در دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیر و دفاتر انتشارات یک انتخاب ایده آل است.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی زیراکس D136

دستگاه فتوکپی زیراکس D136 از قابلیت تشخیص فایل های موجود بر روی فلش مموری و چاپ آنها به صورت مستقیم برخوردار است. در این حالت نیازی به اتصال دستگاه به کامپیوتر وجود ندارد و تنها کافی است تا فلش مموری را به دستگاه کپی متصل کرده و فایل های موجود بر روی آنها را چاپ کنید.

سرعت کپی و پرینت دستگاه کپی ایستاده زیراکس D136 در هنگام چاپ بر روی کاغذ A4 برابر با ۱۳۶ برگ در دقیقه و در هنگام چاپ بر روی کاغذ A3 برابر با ۶۸ برگ در دقیقه است. که باعث شده تا این دستگاه یک دستگاه کپی پر سرعت به حساب آید و می توان به طور کامل بر روی آن جهت چاپ و کپی های متوالی در تعداد زیاد حساب باز کرد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی زیراکس D136

در کنار سرعت بسیار مطلوب، باید به کیفیت چاپ بالای این دستگاه کپی پر سرعت زیراکس نیز اشاره کنیم. دستگاه کپی زیراکس Xerox D136 دارای رزولوشن پرینت ۲۴۰۰ * ۲۴۰۰ dpi و رزولوشن کپی ۱۲۰۰ * ۱۲۰۰ dpi می باشد و تصاویر و به خصوص متون چاپ شده با آن از کیفیت، میزان خوانایی و وضوحی بسیار عالی بهره می برند.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی زیراکس D136

نکته قابل ذکر در رابطه با دستگاه کپی زیراکس مدل Xerox D136 این است که این دستگاه کپی سیاه و سفید قابلیت چاپ ۲ میلیون برگ در ماه را دارد؛ اما اگر خواهان افزایش طول عمر دستگاه خود هستید بهتر است تا مطابق با توصیه شرکت سازنده از آن برای ۷۰ هزار تا ۸۰۰ هزار برگ در ماه استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که دستگاه فتوکپی حرفه ای زیراکس Xerox D136 از سرعت بسیار بالایی در هنگام راه اندازی برخوردار می باشد و برای ارائه اولین خروجی چاپ به ۳٫۷ ثانیه زمان نیاز دارد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Xerox D136

گنجایش کلی کاغذ دستگاه فتوکپی ایستاده زیراکس D136 برابر با ۴۰۵۰ برگ است.

این دستگاه کپی ایستاده در حالت استاندارد دارای یک سینی ۱۱۰۰ برگی، یک سینی ۱۶۰۰ برگی و دو سینی ۵۵۰ برگی در کنار یک سینی چند منظوره ۲۵۰ برگی می باشد و امکان استفاده از کاغذهایی در اندازه حداکثر A3 در آنها وجود دارد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Xerox D136

باید به این نکته اشاره کنیم که امکان استفاده از دو سینی ۲۰۰۰ برگی یا یک سینی بزرگ ۴۰۰۰ برگی به صورت اختیاری نیز در فتوکپی زیراکس D136 وجود دارد که در صورت نیاز به کاغذ بیشتر می توانید از آنها بهره برده و ظرفیت کلی کاغذ دستگاه خود را به ۸۰۵۰ برگ ارتقا دهید. در این حالت دیگر نیازی به قرار دادن چندباره کاغذ در دستگاه کپی پشرفته زیراکس Xerox D136 نخواهید داشت و کارهایتان سریع تر به پیش خواهد رفت.

دستگاه کپی زیراکس D136 با تونر کارتریج مشکی با شماره سری ۰۰۶R01668 سازگار است که از طرفیت چاپی معادل با ۶۵ هزار برگ بهره می برد. در هنگام تعویض تونر به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از تونرهای غیراصل ممکن است به کیفیت عملکرد دستگاه شما آسیب جدی وارد کند.

دستگاه کپی زیراکس Xerox D136

یکی دیگر از کاربردهای دستگاه کپی زیراکس Xerox D136 امکان تهیه اسکن سیاه و سفید و رنگی از اسناد در هر دو حالت یک رو و دو رو می باشد.

اسکنر تعبیه شده در  دستگاه کپی ایستاده زیراکس D136 مجهز به منبع تغذیه خودکار (ADF) با ظرفیت ۲۵۰ برگ است و قابلیت تهیه اسکن از ۲۰۰ تصویر در دقیقه را داراست.

رزولوشن این اسکنر برابر با ۶۰۰ * ۶۰۰ dpi می باشد و امکان ذخیره فایل های اسکن شده با آن در فرمت های استاندارد PDF، JPEG و TIFF وجود دارد.

دستگاه کپی زیراکس Xerox D136

همچنین شما می توانید با استفاده از اسکنر موجود در دستگاه کپی چند کاره زیراکس Xerox D136 فایل های اسکن شده را به صورت مستقیم ایمیل کنید و یا آنها را بر روی حافظه های USB یا فولدر موجود در شبکه ذخیره نمایید.

همان طور که مشاهده می کنید فتوکپی چند کاره Xerox D136 از قابلیت ها و امکانات متعددی بهره می برد و ممکن است در نگاه اول کار با آن مشکل به نظر برسد.

اما صفحه نمایش بزرگ، رنگی و تمام لمسی دستگاه کپی سه کاره زیراکس Xerox D136 کار با آن را حتی برای افراد تازه کار نیز ساده کرده و امکان استفاده راحت از تمام امکانات دستگاه را برای شما فراهم می آورد.

برای کسب اطلاع از قیمت انواع دستگاه کپی و نحوه خرید دستگاه کپی Xerox D136 با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از سایت شرکت ایده برتر دیدن فرمایید.

دستگاه کپی زیراکس Xerox D136

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *