دستگاه کپی ریکو Ricoh 2075

دستگاه کپی ریکو Ricoh 2075

دستگاه کپی ریکو Ricoh 2075

کپی ریکو ۲۰۷۵
نوع: کنسول سیاه و سفید
زمان تهیه اولین کپی: ۳۰ ثانیه
سرعت کپی: ۷۵ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حافظه : ۱۲۸ مگابایت

معرفی دستگاه کپی ریکو ۲۰۷۵

دستگاه کپی ریکو Ricoh 2075 جزو سری دستگاه های تکثیر محسوب می شود که بسیار کم مصرف بوده و پرقدرت می باشد. مدت زمان گرم شدن این دستگاه کپی که کمتر از نیم دقیقه می باشد باعث می شود تا دستگاه به هنگام کار روشن گردد و در نتیجه از اتلاف بیهوده برق جلوگیری می کند.

معرفی دستگاه کپی ریکو 2075

در ادامه معرفی دستگاه کپی ریکو مدل Ricoh 2075 باید گفت که این محصول دارای دو اسکنر و همچنین ADF صفحه ثابت می باشد.

هنگام خرید دستگاه کپی ریکو از ۲۲۰ ولت بودن آن اطمینان حاصل شود که علاوه بر مصرف زیاد برق، لامپ هیتر ۱۱۰ ولتی بسیار گران می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی ریکو ۲۰۷۵

فتوکپی ریکو ۲۰۷۵ در رده بهترین دستگاه های تکثیر دانشجویی محسوب می شود. این محصول دستگاهی بسیار قدرتی و صنعتی بوده و برای مصارف با تیراژ بالا می باشد.

در دستگاه کپی Ricoh 2075 سیستم فرمان کلاج تقریبا حذف گردیده و گیر کاغذ به حداقل رسیده است.

در ادامه ی قابلیت ها و مشخصات فنی فتوکپی Ricoh 2075 باید بگوییم که این مدل فتوکپی ریکو از نظر قدرت و کارایی مانند مدل ریکو ۱۰۷۵ بوده با این تفاوت که در مدل ۲۰۷۵ نوع هیتر از حالت لامپی خارج گردیده و به ترموفیوز مجهز گردیده است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Ricoh ۲۰۷۵

دستگاه کپی ریکو مدل ۲۰۷۵ دارای مواد مصرفی تونر ۲۰۷۵ می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد که شما می توانید برای تهیه آن با شماره ۷۳۰۲۷ تماس بگیرید.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Ricoh 2075

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی ۲۰۷۵ از ویژگی های فراوان و قیمت مناسبی برخوردار است. به همین دلیل هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی ریکو مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی ریکو Ricoh 2075

دستگاه کپی ریکو Ricoh 2075 می تواند به صورت متوالی ۹۹۹ برگ را چاپ کند. همچنین سرعت کپی آن ۷۵ برگ در دقیقه می باشد که از امتیازهای این دستگاه کپی است. پورت های اتصال این دستگاه شامل USB، پارالل و Lan می باشد.

شما می توانید برای خرید و دریافت قیمت دستگاه کپی ریکو به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *