دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 857

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 857

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 857

دستگاه کپی توشیبا ۸۵۷
نوع: ایستاده سیاه و سفید
زمان تهیه اولین کپی: 3.5 ثانیه
سرعت کپی سیاه و سفید: ۸۵ برگ در دقیقه
وضوح چاپ: 600*2400 dpi

معرفی دستگاه کپی توشیبا e-studio 857

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 857 یکی دیگر از محصولات پشرفته و غول آسای شرکت توشیبا Toshiba ژاپن می باشد. این دستگاه چند کاره قابلیت اسکن و پرینت را نیز دارد.

دستگاه کپی e-studio 857 مناسب برای استفاده در ادارات و سازمان ها می باشد.

معرفی دستگاه کپی توشیبا e-studio 857

در ادامه معرفی دستگاه کپی توشیبا مدل Toshiba e-studio 857 باید گفت که این دستگاه کپی برای گرفتن کپی های زیاد با سرعت بالا طراحی شده است. سرعت کپی و پرینتر این محصول ۸۵ برگ در دقیقه می باشد و دارای قابلیت چاپ متوالی ۹۹۹۹ برگ است.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا e-studio 857

فتوکپی توشیبا ۸۵۷ دارای چاپ دو رو می باشد و رزولوشن کپی آن ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi است. این دستگاه کپی توشیبا قابلیت بزرگ نمایی بین ۲۵ درصد تا ۴۰۰ درصد را دارد.

یکی از ویژگی های کپی مدل ۸۵۷ زمان تهیه اولین کپی آن بوده که ۳٫۵ ثانیه می باشد.

در ادمه بیان قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا ۸۵۷ e-studio باید بگوییم که این دستگاه حافظه ۳۲۰ گیگابایتی دارد و برای به کارگیری در دفاتر فنی و آموزشگاه ها مناسب است همچنین دارای قابلیت چاپ دو رو می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba e-studio 857

کپی توشیبا e-studio 857 از مواد مصرفی T8570 استفاده می کند. باید گفت که هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت و خرید تونر می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره ۷۳۰۲۷ تماس بگیرید.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba e-studio 857

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی توشیبا e-studio 857 از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم مشکلی در پیدا کردن مواد مصرفی دستگاه پیدا نمی کنید زیرا برخی از کالاها بعد از مدتی که قدیمی می شوند مواد مصرفی آن ها کمیاب و یا نایاب می شود.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 857

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 857 دارای ظرفیت سینی ۱۰۰ برگ به علاوه ۱۰۰ برگ اضافه می باشد. زمان گرم شدن این دستگاه کمتر از ۱۳۰ ثانیه می باشد.

شما می توانید برای دریافت قیمت دستگاه کپی توشیبا به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *