دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 2050C

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 2050C

دستگاه کپی توشیبا ۲۰۵۰c
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۸٫۲ ثانیه
سرعت کپی: ۲۰ برگ در دقیقه
وضوح چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi

معرفی دستگاه کپی توشیبا e-studio 2050c

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 2050C یکی دیگر از محصولات پرکاربرد و قدرتمند شرکت توشیبا Toshiba است. این دستگاه چند منظوره علاوه بر کپی قابلیت پرینت، اسکن و فکس نیز دارد و با طراحی سبک تر و کم حجم تر نسبت به مدل های پیشین ارائه شده است.

در ادامه به معرفی دستگاه کپی توشیبا مدل Toshiba e-studio 2050C می پردازیم. این محصول یک دستگاه کپی ایستاده است که قابلیت چاپ رنگی دارد و اسناد و فایل های شما را با کیفیت و وضوح بالا و به صورت رنگی کپی، اسکن و پرینت می کند.

معرفی دستگاه کپی توشیبا e-studio 2050c

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا e-studio 2050c

دستگاه کپی توشیبا ۲۰۵۰ دارای یک صفحه نمایش لمسی در اندازه ۹ اینچ است که به کنترل بهتر دستگاه و استفاده راحت تر آن کمک می کند. همچنین در قسمت محفظه کاغذ دسته هایی قرار داده شده که باز و بسته کردن محفظه را راحت تر کرده است.

در ادامه بیان قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی e-studio 2050c باید بگوییم که بزرگنمایی این دستگاه کپی بین ۲۵ درصد تا ۴۰۰ درصد است و رزولوشن کپی آن ۶۰۰*۶۰۰ dpi می باشد. همچنین قابلیت کپی ۹۹۹ برگ را به صورت متوالی دارد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba e-studio 2050C

کپی مدل ۲۰۵۰c از مواد مصرفی G2218 تا G2215 استفاده می کند. باید گفت که هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت و خرید تونر می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره ۷۳۰۲۷ تماس بگیرید.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba e-studio 2050C

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی توشیبا e-studio 2050C از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم مشکلی در پیدا کردن مواد مصرفی دستگاه پیدا نمی کنید زیرا برخی از کالاها بعد از مدتی که قدیمی می شوند مواد مصرفی آن ها کمیاب و یا نایاب می شود.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 2050C

دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-studio 2050C دارای سینی کاغذ به ظرفیت ۲۹۰۰ برگ است که با قرار دادن برگه ها در آن، اندازه کاغذ را به صورت اتوماتیک تشخیص می دهد. همچنین اولین کپی در کمتر از ۸٫۲ ثانیه ارائه می شود.

شما می توانید برای دریافت قیمت دستگاه کپی توشیبا به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *