دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS

کپی توشیبا ۴۰۷CS
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۱۳ ثانیه
سرعت کپی: ۴۲ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حافظه : ۲ گیگابایت

معرفی دستگاه کپی توشیبا ۴۰۷CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS که به قابلیت های کپی، پرینت و اسکن به صورت استاندارد مجهز است، مناسب برای آموزشگاه ها و دانشگاه ها می باشد. این دستگاه کپی ایستاده از محصولات شرکت توشیبا Toshiba به شمار می رود.

معرفی دستگاه کپی توشیبا 407CS

در ادامه معرفی دستگاه کپی توشیبا مدل Toshiba 407CS باید گفت این محصول دارای ابعاد ۳۱٫۹*۲۳٫۸*۲۰٫۶ اینچ و وزن ۱۱۲ کیلوگرم می باشد. این دستگاه دارای رزولوشن کپی و اسکنر ۶۰۰*۶۰۰ dpi و رزولوشن چاپ ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا ۴۰۷CS

فتوکپی توشیبا ۴۰۷CS حافظه ی ۲ گیگابایتی داشته و دارای پورت اتصالی Ethernet می باشد. کپی ۴۰۷CS که برای گرم شدن به ۶۰ ثانیه زمان نیاز دارد، اولین کپی خود را در کمتر از ۱۵ ثانیه می گیرد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا 407CS

در ادامه قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه فتوکپی توشیبا ۴۰۷CS می توان به ظرفیت سینی این دستگاه کپی توشیبا که حداکثر ۲۰۰۰ برگی است اشاره کرد. دستگاه کپی Toshiba 407CS که قابلیت چاپ دو رو را دارد، با سیستم عامل های روز سازگار است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 407CS

دستگاه فتوکپی ۴۰۷CS دارای کارتریج مدل T-FC34U-C می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 407CS

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 407CS از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی توشیبا مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS

از کالاهای مرتبط با دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS می توان به دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2000AC و دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2500AC اشاره کرد.

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی توشیبا ۴۰۷CS با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS

برای مشاهده دیگر محصولات کپی توشیبا می توانید به بخش دستگاه کپی مراجعه کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه کپی توشیبا می توانید با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 407CS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *