دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS

کپی توشیبا ۳۴۷CS
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۱۳ ثانیه
سرعت کپی: ۳۷ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حافظه : ۲ گیگابایت

معرفی دستگاه کپی توشیبا ۳۴۷CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS که دارای ابعاد ۳۱٫۹*۲۳٫۸*۲۰٫۶ اینچ و وزن ۱۱۲ کیلوگرم می باشد از محصولات شرکت توشیبا Toshiba به شمار می رود،  این دستگاه کپی ایستاده به قابلیت های کپی، پرینت و اسکن به صورت استاندارد مجهز است.

معرفی دستگاه کپی توشیبا 347CS

در ادامه معرفی دستگاه کپی توشیبا مدل Toshiba 347CS باید گفت این محصول مناسب برای آموزشگاه ها و دانشگاه ها می باشد. این دستگاه حافظه ی ۲ گیگابایتی داشته و دارای پورت اتصالی Ethernet می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا ۳۴۷CS

فتوکپی توشیبا ۳۴۷CS دارای رزولوشن کپی و اسکنر ۶۰۰*۶۰۰ dpi و رزولوشن چاپ ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi می باشد. از کالاهای مرتبط با دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS می توان به دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2000AC و دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2500AC اشاره کرد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا 347CS

در ادامه قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا ۳۴۷CS می توان به ظرفیت سینی این دستگاه کپی توشیبا که حداکثر ۲۰۰۰ برگی است اشاره کرد. دستگاه کپی Toshiba 347CS که قابلیت چاپ دو رو را دارد، با سیستم عامل های روز سازگار است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 347CS

دستگاه فتوکپی ۳۴۷CS دارای کارتریج مدل T-FC34U-C می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 347CS

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی توشیبا ۳۴۷CS از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی توشیبا مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS که برای گرم شدن به ۶۰ ثانیه زمان نیاز دارد، اولین کپی خود را در کمتر از ۱۵ ثانیه می گیرد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی Toshiba 347CS با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS

برای مشاهده دیگر محصولات کپی توشیبا می توانید به بخش دستگاه کپی مراجعه کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه کپی توشیبا می توانید با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 347CS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *