دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS

کپی توشیبا ۲۸۷CS
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۱۳ ثانیه
سرعت کپی: ۳۰ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpiش
حافظه : ۲ گیگابایت

معرفی دستگاه کپی توشیبا ۲۸۷CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS که از محصولات شرکت توشیبا Toshiba به شمار می رود، مناسب برای آموزشگاه ها و دانشگاه ها می باشد. این دستگاه کپی ایستاده به قابلیت های کپی، پرینت و اسکن به صورت استاندارد مجهز است.

معرفی دستگاه کپی توشیبا 287CS

در ادامه معرفی دستگاه کپی توشیبا مدل Toshiba 287CS باید گفت این محصول که دارای ابعاد ۳۱٫۹*۲۳٫۸*۲۰٫۶ اینچ و وزن ۱۱۲ کیلوگرم می باشد، حافظه ی ۲ گیگابایتی دارد.

کپی توشیبا ۲۸۷CS دارای پورت های اتصالی USB و Wireless می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا ۲۸۷CS

فتوکپی توشیبا ۲۸۷CS که برای گرم شدن به ۶۰ ثانیه زمان نیاز دارد، اولین کپی خود را در کمتر از ۱۵ ثانیه می گیرد.

از کالاهای مرتبط با دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS می توان به دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2000AC و دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2500AC اشاره کرد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا 287CS

در ادامه قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی ۲۸۷CS می توان به ظرفیت سینی این دستگاه کپی توشیبا که حداکثر ۲۰۰۰ برگی است اشاره کرد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی توشیبا ۲۸۷CS با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 287CS

فتوکپی Toshiba 287CS دارای کارتریج مدل T-FC34U-C می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 287CS

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی توشیبا ۲۸۷CS از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی توشیبا مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS دارای رزولوشن کپی و اسکنر ۶۰۰*۶۰۰ dpi و رزولوشن چاپ ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi می باشد. دستگاه کپی Toshiba 287CS که قابلیت چاپ دو رو را دارد، با سیستم عامل های روز سازگار است.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS

برای مشاهده دیگر محصولات کپی توشیبا می توانید به بخش دستگاه کپی مراجعه کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه کپی توشیبا ۲۸۷CS می توانید با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 287CS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *