دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AM

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AM

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AM

کپی توشیبا ۲۸۰۲AM
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۶٫۴ ثانیه
سرعت کپی: ۲۸ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه : ۵۱۲ مگابایت

معرفی دستگاه کپی توشیبا ۲۸۰۲AM

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AM که دارای رزولوشن چاپ و اسکنر ۶۰۰*۶۰۰ dpi و رزولوشن کپی ۶۰۰*۲۴۰۰ dpi می باشد.، از محصولات شرکت توشیبا Toshiba به شمار می رود. این دستگاه کپی به قابلیت های کپی، پرینت و اسکن به صورت استاندارد مجهز است.

معرفی دستگاه کپی توشیبا 2802AM

در ادامه معرفی دستگاه کپی توشیبا مدل Toshiba 2802AM باید گفت این محصول که دارای ابعاد ۵۰۵*۵۴۰*۳۹۰ میلی متر و وزن ۲۸٫۵ کیلوگرم می باشد، دارای حافظه ی ۵۱۲ مگابایتی است.

این دستگاه کپی ایستاده مناسب برای دفاتر با حجم کار کم می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا ۲۸۰۲AM

دستگاه کپی Toshiba 2802AM که برای گرم شدن به ۱۸ ثانیه زمان نیاز دارد، اولین کپی خود را در کمتر از ۷ ثانیه می گیرد. که قابلیت چاپ دو رو را دارد، با سیستم عامل های روز سازگار است.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا 2802AM

در ادامه قابلیت ها و کارایی های فنی دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AMمی توان به ظرفیت سینی این دستگاه کپی توشیبا که حداکثر ۳۰۰ برگی است اشاره کرد.

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی توشیبا ۲۸۰۲AM با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 2802AM

دستگاه کپی Toshiba 2802AM دارای کارتریج مدل T2802U می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 2802AM

تونر و مواد مصرفی دستگاه فتوکپی توشیبا ۲۸۰۲AM از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی توشیبا مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AM

از کالاهای مرتبط با  می توان به دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2309 و دستگاه کپی توشیبا Toshiba 3008 اشاره کرد. دستگاه کپی توشیبا ۲۸۰۲AM دارای پورت های اتصالی USB و Wireless می باشد.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AM

برای مشاهده دیگر محصولات کپی توشیبا می توانید به بخش دستگاه کپی مراجعه کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه کپی توشیبا می توانید با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2802AM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *