دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC

کپی توشیبا ۲۰۱۰AC
نوع: ایستاده رنگی
زمان تهیه اولین کپی: ۹٫۵ ثانیه
سرعت کپی: ۲۰ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه : ۲ گیگابایت

معرفی دستگاه کپی توشیبا ۲۰۱۰AC

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC که دارای کیفیت بالا و عملکرد مناسب می باشد از محصولات شرکت توشیبا Toshiba به شمار می رود. این دستگاه کپی ایستاده با تکنولوژی و نوآوری های پیشرو در صنعت طراحی شده است و مناسب برای اداراتی با حجم کار کم می باشد.

معرفی دستگاه کپی توشیبا 2010AC

در ادامه معرفی دستگاه کپی توشیبا مدل Toshiba 2010AC باید گفت که این دستگاه با ابعاد ۷۸۷*۵۸۶*۵۷۵ میلی متر و وزن ۵۷ کیلوگرم دارای رزولوشن کپی، اسکنر و چاپ ۶۰۰*۶۰۰ dpi می باشد. دستگاه کپی Toshiba 2010AC دارای قابلیت چاپ دو رو می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا ۲۰۱۰AC

فتوکپی توشیبا ۲۰۱۰AC که برای گرم شدن به ۲۱ ثانیه زمان نیاز دارد اولین کپی خود را در کمتر از ۹٫۵ ثانیه می گیرد. از کالاهای مرتبط با این دستگاه کپی می توان به دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2500C و دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2000AC اشاره کرد.

قابلیت ها و مشخصات فنی دستگاه کپی توشیبا 2010AC

در ادامه قابلیت ها و مشخصات فنی کپی ۲۰۱۰AC می توان به ظرفیت سینی این دستگاه کپی توشیبا اشاره کرد که حداکثر ۲۹۰۰ برگ می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه کپی توشیبا ۲۰۱۰AC با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 2010AC

دستگاه کپی Toshiba 2010AC دارای کارتریج مدل TF-C200UC می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba 2010AC

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی توشیبا ۲۰۱۰AC از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی توشیبا مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC دارای حافظه ی کپی ۲ گیابایتی می باشد. این دستگاه کپی ایستاده که دارای پورت های اتصالی USB و Wireless می باشد با سیستم عامل های Windows Vista ،Windows 7 و Windows 8 سازگار است.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC

برای مشاهده دیگر محصولات کپی توشیبا می توانید به بخش دستگاه کپی مراجعه کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه کپی توشیبا می توانید با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

دستگاه کپی توشیبا Toshiba 2010AC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *