فکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW

فکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW

فکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW

فکس پاناسونیک ۲۱۷۰DNW
نوع فکس: لیزری
شناسایی مخاطب (Caller ID): دارد
سرعت مودم فاکس: ۳۳٫۶ Kbps
تعداد کپی متوالی: ۹۹ برگ
منشی تلفنی: ندارد

معرفی فکس پاناسونیک ۲۱۷۰DNW

دستگاه فکس ۲۱۷۰DNW پاناسونیک از سری دستگاه های کلاس تجاری یا Bussines شرکت پاناسونیک که به سفارش اتحادیه ی اروپا تولید شده است.

شعار آن کارایی زیاد و اندازه کوچک می باشد که بنا بر تلاش پاناسونیک بناست بیشترین کارایی را با کمترین هزینه ایجاد کند. حجم ADF دستگاه فکس لیزری ۳۵ برگ است و دوروزن می باشد که در حالت دو رو ۲۴ برگه را می تواند چاپ کند.

فکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW

باید بگوییم که معرفی فکس پاناسونیک ۲۱۷۰DNW بیشتر مناسب برای دفاتر کاری، سازمان ها و ادارات می باشد که البته برای مصارف شخصی هم می توان از آن استفاده نمود.

دستگاه فکس پاناسونیک دارای گوشی تلفن به همراه صفحه نمایش LCD است.

طراحی و کیفیت ساخت فکس Panasonic 2170DNW

دستگاه فکس Panasonic 2170DNW دارای پورت های اتصال وایرلس و USB 2.0 و LAN است و ما را در مقابل دستگاهی حرفه ای با پورت های متعدد برای شرایط متفاوت و گوناگون کاری قرار می دهد.

از لحاظ طراحی و کیفیت ساخت فکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW می توان به قابلیت هایی از جمله توان کار ماهیانه ۱۴٫۰۰۰ برگ در ماه و همچنین فکس آن نیز در هر ۲٫۵ ثانیه می تواند سندی را دریافت و ارسال کند اشاره کرد.

در ضمن قابلیت پیش نمایش فکس های ارسلی یا دریافتی یا Webfaxpreview را داراست و بین تلفن و فکس می تواند سوئیچ کند.

فکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW

فکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW

درفکس پاناسونیک Panasonic 2170DNW اولین پرینت را در ۸٫۵ ثانیه می گیرد اسکنر آن به صورت Flat بوده و سیاه و سفید و رنگی را اسکن می کند.

دفترچه تلفن این دستگاه فکس قابلیت ذخیره ۱۵۰ شماره را داراست همچنین رزولوشن آن ۶۰۰*۶۰۰ dpi و کارترج آن تا ۲۰۰۰ برگ را چاپ می کند.

اگر حین کار با فکس ۲۱۷۰DNW دچار مشکل شدید می توانید به مقاله آموزشی سوالات فنی متداول درباره مشکلات فکس که در قسمت آموزش ماشین های اداری قرار دارد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *