دستگاه کپی شارپ Sharp AR-202

دستگاه کپی شارپ Sharp AR-202

دستگاه کپی شارپ Sharp AR-202

کپی شارپ AR-202
نوع: رومیزی
زمان تهیه اولین کپی: ۶٫۴ ثانیه
سرعت کپی: ۲۰ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حافظه : ۶۴ مگابایت

معرفی دستگاه کپی شارپ AR-202

دستگاه کپی شارپ مدل AR-202 یکی دیگر از محصولات با کیفیت و پرکاربرد شرکت شارپ Sharp می باشد. این دستگاه کپی، توانایی چاپ ۲۰ برگ در دقیقه را دارد. همچنین دقت عملکرد این کپی شارپ ۶۰۰*۶۰۰ می باشد.

معرفی دستگاه کپی شارپ AR-202

در ادامه معرفی دستگاه کپی شارپ AR-202 باید گفت که دستگاه کپی شارپ از ۲۷٫۹ کیلوگرم وزن و ابعاد ۵۹۹*۶۱۲*۵۱۱ میلی متر برخوردار است. از دیگر ویژگی های دستگاه کپی شارپ AR-202 ظرفیت سینی کاغذ آن است که ۳۵۰ برگ می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی دستگاه کپی شارپ AR-202

فتوکپی شارپ AR-202 در حالت ماکزیمم ۱٫۸۵۰ برگ ظرفیت دارد. باید به این نکته اشاره کرد که زمان گرم شدن کپی Sharp AR-202 حدود ۲۵ ثانیه می باشد. تعداد کپی متوالی و حداکثر تعداد کپی این دستگاه کپی ۹۹۹ برگ می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی دستگاه کپی شارپ AR-202

در ادامه قابلیت ها و کارایی های فنی دستگاه کپی شارپ AR-202 باید بگوییم که این مدل فتوکپی شارپ دارای بزرگنمایی کپی بین ۲۵ تا ۴۰۰ درصد می باشد. از نظر کارشماسان ایده برر قیمت و خرید دستگاه کپی شارپ AR-202 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی شارپ AR-202

دستگاه کپی شارپ مدل  AR-202 دارای کارتریج مدل ۲۳۸XT می باشد. در ضمن هم مدل طرح و هم مدل فابریک این تونرها در حال حاضر در بازار ماشین های اداری موجود می باشد.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی شارپ AR-202

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی شارپ AR-202 از ویژگی فراوانی و قیمت مناسب برخوردار است بنابراین هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و هم در پیدا کردن تونر دستگاه کپی شارپ مشکلی پیدا نمی کنید.

دستگاه کپی شارپ Sharp AR-202

دستگاه کپی شارپ Sharp AR-202

سیستم عامل سازگار با دستگاه کپی شارپ Sharp AR-202 ویندوز ۷ و ویندوز ۸ می باشد. همچنین پورت اتصال این دستگاه USB بوده که از ویژگی های خوب این دستگاه کپی ایستاده است.

شما می توانید برای دریافت قیمت دستگاه کپی شارپ به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: دستگاه کپی شارپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *